[ duchess @ 02.10.2008. 07:51 ] @
Da li je moguce da se promeni nacin placanja u virtuemart? Konkretno treba mi da napravim nacin placanja preko uplatnice...
[ misk0 @ 02.10.2008. 08:09 ] @
Naravno, odaberes Wire Transfer (ili tako nesto) i onda ti kad dobijes izvode iz banke rucno trazis narudzbe i mjenjas im stanje iz Pending u Approved ili Confirmed (ne sjecam se na pamet).
[ duchess @ 02.10.2008. 08:46 ] @
kada hocu da napravim novi nacin placanja u delu za Tip nacina placanja imam samo ovo:
Kreditna Kartica
Koristiti procesor plaćanja
Debit
Samo adresa / Plaćanje po dostavi
PayPal (or related)

(da izaberem jedan od njih)

tog wire transfer sto pominjes nema...
???
[ Mister Big Time @ 06.10.2008. 19:48 ] @
Imam ja pitanje gde si nasao srpski prevod za VirtueMart? Za 1.1.2 verziju nije kompletan (zvanicni onaj sa sajta)... hvala.

Samo adresa / Plaćanje po dostavi - mozes to da izaberes da simuliras uplatnicu... jer svakako se radi rucno... znaci neko uplati u banci, pa ti onda u sistemu nadjes njegov order i kazes Approve... zar ne?
[ duchess @ 08.10.2008. 08:22 ] @
pa da to sam na kraju i uradila. samo u konfiguraciji u propertisima te vrste placanja sto sam napravila, sam stavila html/php kod izgleda uplatnice sa popunjenim podacima. A sto se tice prevoda, imam neki bosanski krsh prevod ali za predhodnu verziju... nemam za 1.1 ...
[ dabd @ 23.11.2011. 07:23 ] @
a) što radim krivo?
u koji dio tj.gdje da kao administrator da ubacim podatke o plaćanju npr. podatke sa uplatnice u dokument "Potvrde narudžbe" koji dobije kupac nakon sto obavi kupnju. slika u atachu
Naime kada ubacim sliku ili podatke u properties statusa, pojavi mi se privremeno i nakon save i Aplly, te nakon sto se ponovo vratim u taj status - slika nestane- a ostane tekst koji se ne pojavljuje u npr. potvrdi narudžbe koju dobije kupac na mail....
b) kako da se, nakon sto se stvarno promijeni status kupca tj. Ordera iz Naručeno u npr. Plaćeno, u korisničkom dijelu kupca? Naime tamo i dalje nakon promjene statusa stoji npr.Kupi Naručeno.