[ Burgos @ 08.11.2003. 15:08 ] @
Kako da u Nero-u 6 promenim ikonicu CD-a.
Zamara me ona ikonica obicnog CD-a, a i zeleo bi da stavim moju ikonicu.
Hvala.
[ SoulFly @ 08.11.2003. 17:47 ] @
ccc.....kakvi problemi tebe zamaraju
odesh na desktop, kliknesh desnim tasterom misha na ikonicu, idesh na opciju properties>tamo izaberesh opciju chainge icon> gde izaberesh neku od ponudjenih ikona ili idesh na opciju browse i nakachish neku svoju ikonu...

p.s. bolje da se zanimash pametnijim stvarima
[ Burgos @ 08.11.2003. 23:54 ] @
Nisam mislio na ikonicu programa vec na ikonicu CD-a. Mislio sam metnuti neku sa natpisom BURGOS pa ko ubaci CD vidi to BURGOS u My Computer-u
[ User Name @ 09.11.2003. 15:23 ] @
Zao mi je sto ne znam bas napamet, ali mogu da te uputim... uglavnom moras da u nekom programu kao sto je Axilias Icon Workshop da napravis ikonicu (znaci nesto sto ti oces), ili da downloadujes neku sa interneta.. znaci da bude NESTO.ico . E sad moras da u root-u CD-roma napravis jedan fajl koji se zove meni se cini autoplay.ini i da u njega ubacish nesto kao icon=[NESTO.ico]. I onda sve to snimis na CD. E sad nije sve ovako kao sto sam ja rekao, ali odprilike je to to.. probaj da trazis kljucnu rijec autoplay na www.google.com
[ SoulFly @ 09.11.2003. 17:38 ] @
pogledaj na nekom CD-u sa autoplay-om...tj sa CDom koji ima uradjenu slichnu stvar shto i ti zhelish a princip je taj shto je kolega gore naveo
poz
[ Burgos @ 09.11.2003. 21:15 ] @
Hvala vam na odgovoru.
Uzeo sam disk na kome je ubacena ikonica.Fajl se zove AUTORUN.ini:
[AutoRun]
icon=icon.ico