[ Euronymous @ 04.10.2008. 14:28 ] @
Pre neki dan kupih G 600, sve radi exra,zadovoljan sam istim. e sad, od jednog od proslih telefona (mislim da je od p300) ostala mi bluetooth slusalica WEP 200 model. Ne mogu da nadjem opciju na G600 gde se vrsi podesavanja za istu..naime kad odem na bluetooth>my devices>search new devices on je uopste ne nalazi. jel ima negde u meni-u da se vrsi podesavanja za istu?
Probao sam ranije da pair-ujem sa raznim telefonima, radila je i sa nokiom, i SE, cak sam je i na CECT-u koristio.

Thx unapred
chears...
[ skymobile @ 04.10.2008. 17:00 ] @
Citat:
Euronymous: Probao sam ranije da pair-ujem sa raznim telefonima, radila je i sa nokiom, i SE, cak sam je i na CECT-u koristio.

Thx unapred
chears...


Probaj sada sa drugim tel, mozda je u medjuvremenu umrEla
[ Euronymous @ 04.10.2008. 19:16 ] @
Pa zvezdu joj sarenu, nemam kako da je probam... keva isto ima samsunga i ne vidi je isto. Mozda jedino od matorog da navatam neku nokiu,pa da probam,a i to je upitno. ko zna kad cu ga videti. ovako,jel ima nekakav drugi nacin? mozda negde nesto u telefonu za sta ne znam?? hmm...a mozd' je i vrisnula,mada ne vidim zasto bi..nema ni minutu razgovora.stojala je posto nisam imao punjac za nju. inace kad je upalim svetli,bas kako treba