[ nemanja92np @ 04.10.2008. 15:31 ] @
Ljudi pomagajte. Adsl mi radi normalno sve dok mi ne zazvoni telefon na koji je prikacen adsl. Kada se javim veza se prekine. Isto se desava i po zavrsetku razgovora odnosno kad prekinem vezu na telefonu i adsl veza se prekida. Inace koristim telekomov adsl i huawei hg510 router. Hvala unapred.
[ calexx @ 04.10.2008. 18:39 ] @
Naravno, sve si povezao po propisu, odnosno ispred svakog telefona ti je filter ili spliter? Možda oni nisu ispravni. Kako je tačno povezano?
[ nemanja92np @ 04.10.2008. 19:34 ] @
Sve je meni dobro povezano. Meni je i adsl radio normalno sve dok jednog dana deda posle razgovora nije spustio slusalicu i to je tako stojalo oko 2 sata. Niko nije bio tu pa da spusti slusalicu
[ kristi1 @ 04.10.2008. 20:34 ] @
Ako si sve dobro povezao kao sto kazes, onda nema veze da li je neko razgovarao i nije spustio slusalicu. Koliko dugo imas adsl, jos bolje, kako si povezao, objasni malo bolje.
[ nemanja92np @ 05.10.2008. 18:25 ] @
ada dobro sam ja povezao...meni je net radio normalno sve dok se to nije desilo...predlagali su mi da menjam portove ali nista
[ lancia88 @ 06.10.2008. 14:19 ] @
Pozdrav,

imam u jednom preduzecu takav problem, u pitanju su filteri koje bi trebalo isporucilac ADSL-a da obezbedi ukoliko opremu uzimas od njega na koriscenje.
[ nedostizni @ 01.12.2011. 17:19 ] @
Ja imam isti problem.

Sta se podrazumeva pod tim "filterom"? Spliter? Ona bela kutijica sa dva kockasta prikljucka sa jedne strane, od koji jedan ide u telefon, a jedan u ruter? A sa druge strane jednim prikljuckom koji ide u telefonski prikljucak na zidu?
To je filter? Ili spliter?

Da li Telekom vrsi njegovu besplatnu zamenu?