[ mean man @ 05.10.2008. 22:39 ] @
Zanima me dali je neko od vas uspeo da podesi standardan email na neki symbian telefon?
Ja vec neko vreme muku muchim da na mojoj N70 podesim telekomov mail al kad sve uredno odradim sto se podeshavanja tiche ,dobijam poruku web server not found?????
Obratio sam se i telekomovim operaterima ali oni standardno pojma nemaju o chemu se radi,ili ih verovatnije mrzi da se bakcu oko nas nesretnika koji su im ukazali poverenje lol
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 06.10.2008. 00:17 ] @
Probaj neki drugi mail, jer se mail može najnormalnije podesiti.
Tako proveri da li su ti dobri parametri za POP server (uključujući i port).
[ dragancesu @ 06.10.2008. 15:47 ] @
To bi trebalo da radi, ali uzmi u obzir da je telekomov mail (kao i nekih drugih opratewra malo) restriktivan po pitanju pristupa. Telekom omogucuje pristup samo sa svoje mreze, pa ako si telekom korisnik onda koristis mail program, ako pristupas preko nekog drugog onda preko webmail.telekom.yu Ako to pokusavas sa 063 ili neke druge mreze onda je to.


[ mean man @ 06.10.2008. 16:55 ] @
Sve sam ok podesio mada i nema mnogo toga osim web servera koji je mail.nadlanu.com stavio sam sve kako i pishe znachi pop3 i da njihov sam korisnik 064
O kom se to programu radi jel neshto tipa YahooGo???
[ pedjabu @ 15.11.2008. 18:40 ] @
Ima više symbian programa za e-mail:

Ja već duže vreme koristim ProfiMail s60 3rd ver 2.85. Ranije sam koristio verzije (2.6, 2.7, 2.75 itd)
Preporučujem ti ovaj program. Podesavanje je klasično kao i za PC.

Mada imas i sledeće programe
* Gmail mobile
* MailSpace
* Seven mail
* Email viver
....
[ dr.da @ 16.11.2008. 11:33 ] @
Pozdrav


Mozes da podesis u okviru mail klienta i telekomov i telenorov mail.
Cak i gmail mozes da primas u okviru klienta,mada mozes da skines i apikaciju za gmail sa njihovog sajta.
Samo obrati na podesavanja da su ti prava.Ja sam na bratovom n70 sve to isprobao tako da sigurno moze.
Ako si eunetov korisnik sa telenor karticom mozes i njihov mail da ubacis u klient.Do 6 naloga mozes da otvoris u mail klientu


pozz.