[ Gayo @ 06.10.2008. 17:28 ] @
Evo stiglo mi sa racunom.

Samo me interesuje vredi li to za moj rodjendan upisan na portalu ili rodjendan nosioca ugovora. :-)

[ Slobodan Milivojevic @ 06.10.2008. 19:20 ] @
To stiglo uz racun? Meni jos nije stigo racun?

Kod mobtela je bilo 50% popusta na sve pozive i besplatan SMS na dan kad vam je rodjendan.

Nacekacu se ja do juna
[ Gayo @ 07.10.2008. 13:59 ] @
Da li to vredi mozda i za prepaid? Mislim... Kupis prepaid broj, registrujes se, napises da ti je rodjendan onako proizvoljno kad ti treba.... I zoves! Ponovis akciju nebrojeno puta.
[ gojnik @ 07.10.2008. 14:11 ] @
^ Haha, lepo.
[ Gayo @ 07.10.2008. 15:55 ] @
Zasto mislis da moras prvo potrositi ono sta imas u paketu? Nije to ko MTS-ova fora za omiljeni broj koji ti vazi nakon potrosenih minuta u paketu. Ne verujem da bi telenor to tako izveo, mada...
[ Joker @ 07.10.2008. 16:17 ] @
Kod mobtela je bilo tako, ako je telenor to promenio onda .... mada zasto menjati nesto sto je dobro :D (za telenor)
http://forum.telenor.rs/viewto...5&t=884&start=0#p12659
Treba proveriti kako se sad obracunava.
[ owim @ 14.10.2008. 06:57 ] @
Registrovani sam prepaid korisnik, juče sam dobio SMS na dva Telenor broja:

"U cast Telenorovog rodjendana, poklanjamo Vam besplatne pozive i SMS poruke u okviru svoje mreze u toku sutrasnjeg dana. Hvala Vam na poverenju. Vas Telenor"

Zaista, danas mi se nijedan poziv i nijedna poruka unutar Telenora nije tarifirala. Iz znatiželje sam pozvao CC, jer ne znam nikoga da je dobio sličnu poruku; preneli mi da je to "sa zakašnjenjem rođendanski poklon" (10.10.).

Verujem da ima veze sa akcijom za neregistrovane korisnike koja se završila 13.okt, baš kad sam i dobio ovaj SMS:

"Danas nam je divan dan!
Svoj drugi rođendan Telenor želi da proslavi sa Vama!
Tom prilikom ste pozvani da ostavite svoje podatke do 12.10.2008. - i čeka Vas iznenađenje!

Uživajte u prednostima koje Telenor pruža svojim registrovanim korisnicima."