[ elmir_bg @ 07.10.2008. 01:18 ] @
Dobio sam htc tytn ii,ali je na francuskom jeziku...kako da ga prebacim na engleski???? Moram li intalirati win mobile iz pocetka i ako moram kako se to radi?
[ misk0 @ 07.10.2008. 08:11 ] @
Na XDA-developers sajtu imas kompletna uputstva. Da, moras kompletan windows reinstalirati.

I zasto hitno?? Nigdje ne gori - nije to igracka, polako - citaj, trazi, gledaj i sve ce doci na svoje mjesto.
[ mobilenrg @ 07.10.2008. 08:43 ] @
Moras da znas da je to veoma komplikovan postupak, 1 greska i imaces bas lepu klocnicu.
Ovde, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=433835 , ces naci apsolutno sve sto ti je potrebno za taj postupak.
Pre nego sto pocnes da bilo sta radis morad instalirati ActiveSync program, obicno se nalazi na cd koji ti je dosao uz uredjaj, ako nemas cd isti mozes skinuti sa Microsoft sajta, program je potpuno besplatan. Nakon instalacije programa moras sihronizovati svoj uredjaj sa racunarom. Tad izvrsi i bekap svega onog sto ti treba na PC, tel. imenik i ostalo. Na sajtu xda-developers, nadji ROM fajl za tvoj telefon, u odeljku forum postoji deo za taj model koji je inace poznat i kao Kaiser, preporucujem ti Mannilu 2D. Moras se registrovati na istom da bi mogao da skines ROM, potpuno besplatno.
E onda kreces sa postupkom koji ti je objasnjen na linku koji sam ti dao na pocetku odgovora.
Samo se drzi toga i nemas brige.
Pozdrav
[ elmir_bg @ 07.10.2008. 10:03 ] @
hvala vam puno,probacu tako,pa javljam sta sam uradio...slabo poznajem smart phonove,ovo mi je prvi koji imam,pa ne znam skoro nista o njima...hvala jos jednom! :)))
[ mobilenrg @ 07.10.2008. 10:11 ] @
Ovo je postupak koji moras da ispostujes, nema improvizacije oko toga.
Jos 1 dobro pazi da skines ROM za taj model telefona, HTC TYTN 2 ili Kaiser.
Ako imas nekih pitanja bolje pitaj sad nego posle kad bude kasno.
I naravno, sve sto radis radis na svoju ruku, tj niko ti ne garantuje 100% da ce to upaliti.
pozdrav
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 07.10.2008. 10:16 ] @
Postavio sam TOP temu u koju bih da stavim sva najčešća pitanja i nedoumice koje ljudi imaju pri promeni jezika, jer je sve veći broj takvih pitanja.

http://www.elitesecurity.org/t...rebacivanje-jezika-na-engleski

Sugestije dobrodošle :)
[ elmir_bg @ 07.10.2008. 10:26 ] @
ok,hvala na pomoci u svakom slucaju...ako mi nesto ne bude bilo jasno,postavicu pitanje...to cu da radim cim ugrabim malko slobodnog vremena,jer me ubishe ovi sa posla... :)))
[ elmir_bg @ 13.10.2008. 23:10 ] @
Ljudi,uspeo sam...hvala puno na pomoci.Nije bas onako kao sto je pisalo na onom uputstvu,ali je malo pomoglo i uspeo sam.Ako neko ima slican problem,neka se javi...Telefon je prava zverka,potpuno me je odusevio.
[ misk0 @ 14.10.2008. 08:18 ] @
Eto super, nastavi da citas forum i pomazi drugima kad zapnu. :)
[ mobilenrg @ 14.10.2008. 20:07 ] @
Odlicno da si operaciju uspesno zavrsio a pacijent preziveo.
Ako se sam postupak bitno razlikuje nego na onim ponudjenim linkovima, bilo bi lepo a i korisno da isti opises u novoj temi koju je VOYAGER postavio.
Koristilo bi svima nama da sve to ima na jednom mestu.
Pozdrav