[ Brain raider @ 07.10.2008. 13:21 ] @


Sta bi trebalo da sadrzi Download sait da bi bio jako dobro prihvacen od strane posetilaca ?
[ 3okc @ 07.10.2008. 13:54 ] @
Besplatne programe, redovno ažurirane, sa dobrim vezama.

Nešto kao filehippo.com, meni omiljen. Ima čak i mogućnost skidanja svih ranijih verzija!
[ Brain raider @ 08.10.2008. 21:42 ] @
Vredi li pokusavati da se takav sait izdrzava od donacija?
[ Jorgovan88 @ 15.10.2008. 01:21 ] @
Pa mozda moze da se izdrzava od Adsensa. Samo prvo trebas da nabacas jako puno programa da bi ti uopste neko dolazio jer ti sigurno neces moci da objavis nesto sto samo ti imas. Oko 3-4 meseca ce ti trebati da razvijes sajt i otprilike imaces oko 1000 ulaza dnevno. E sad zavisi i kako odradis SEO. Kod takvih sajtova mislim da je SEO kljuc uspeha nista drugo. E sad recimo na filehippo.com nisam bio godinama jer posecujem redivno warez forume ( i posedujem jedan) e sad ti ako hoces da uspes trebas da imas nesto naj najnovije sto jos do sada nije crackovano da bio privukao i te sto skidaju piratizovan software. Ono kao ajde da vidim kako uopste izgleda taj program. I zasto bi ti neko dao donaciju a i mislim da ti nije potrebna.

To je moje misljenje i ne mora da bude tacno
[ Brain raider @ 07.02.2011. 13:59 ] @
Posle nekoliko godina i mnogo odustajanja, sto zbog vremena sto zbog internet brzine u zemlji resio sam da konacno odradim download sajt.
Jos uvek nije gotov ali se nadam da ce uskoro, radim sam pa ide jako traljevo ali ovog puta cu ga zavrsiti :)


Javljam se cisto da vidim ima li novih ideja za ovakav vid sajtova i da se eventualno ogrebem za neki savet :)