[ -VeGeTa- @ 07.10.2008. 20:20 ] @
Zanimaju me aplikacije odnosno programi preko kojih mogu zvat ljude preko mobitela a da se prije s mobitelom spojim na WLAN, naisa sam sam internetu na dosta stvari pa pise da je FREE,FREE ali opet mi skida pare ,pa ako netko zna neku aplikaciju za mobitel (imam Nokia N80) a da su pozivi jeftiniji ili besplatni molim vas neka da samo link ili naziv programa

Koristia sam Fring za to da bi pozivi bili besplatni moraju i drugi to valjda imat jer sam pokusa zvat i oduzima mi pare,Truphone mi non stop govori da je kredit malen,tako da ljudi ako znate nesto korisniji i bolje recite
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 07.10.2008. 22:00 ] @
Dobar si
Odakle ti ideja da bi mogao besplatno da telefoniraš

Najprostije rešenje ti je Fring. Možeš besplatno da zoveš svakog ko ima Skype ili Fring nalog (i ko je u tom trenutku online), ali samo ako imaš pristup Wi-Fi mreži. Ako nemaš, onda ti se tarifira skinuta i poslata količina podataka, a to košta.
Ako imaš Wi-Fi hot spot ili kućnu mrežu, a hoćeš da zoveš nekoga ko nema Skype/Fring, opet ti je najisplativije rešenje da uplatiš sebi SkypeOut kredit na Skypeu, pa da njega putem Fringa trošiš na poziv. Imaš tarife na Skype.com sajtu.
[ srdjansto @ 19.11.2008. 18:18 ] @
Pogledaj malo temu

http://www.elitesecurity.org/f144

Tu postoji puno objasnjenja za koristenje raznih voip klienata, a kod nekih mozes i besplatno da zoves brojeve (doduse vremenski ograniceno na minut najvise dva). Na Fringu imas u "setings" da menjas skoro sve ove voip kliente.
Najelegantnije resenje ti je da uplatis 5 ili 10 eura na neki od voip klienata, imas par meseci da zoves fiksne brojeve u pola sveta besplatno, a posle toga ti skidaju 1 cent po minuti.
Naravno, pazi da si wi fi mrezi jer u protivnom ti se internet saobracaj debelo naplacuje.
Uzivaj.