[ starkg @ 09.10.2008. 13:47 ] @
Pitanje za vas jedan drugar me udavi za ovo,pa reko da se obratim vama:
Da li postoji softver kao sto jedan lik tvrdi symbian naravno koji moze videti skriven broj,dakle cimnete sa onim #31 itd.... a telefon poseduje softver kojim moze da vidi skrivene brojeve,ili je to pak trazio od operatera da vidi te brojeve,ako znate pomozite naravno ako postoji moze i ime softvera i na kojim verzijama symbiana radi,ili mozda java ali cisto sumnjam.....
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 09.10.2008. 13:59 ] @
Tako je, ne postoji mogućnost da to sam korisnik vidi, ma koji telefon koristio.
Doduše, postojala je, a verovatno još uvek radi, fora da ugasiš telefon ili budeš nedostupan na neki drugi način, pa kad te neko sa sakrivenog broja cimne, tebi operater isporuči njegov broj u poruci o propuštenom pozivu sa tog i tog broja :)
[ glackop @ 09.10.2008. 18:35 ] @
Ne to odavno vise ne radi ta fora je prevazidjena jos u Mobtelu,ali moze kod Telekoma da se zatrazi posebna usluga na broju na kom se ne dozvoljava skriven broj tako da ma ko pozove iako ga je skrio broj ce se prikazati,licno sam iskusio.
[ czarkovic @ 16.10.2008. 08:10 ] @
Citat:
ali moze kod Telekoma da se zatrazi posebna usluga na broju na kom se ne dozvoljava skriven broj tako da ma ko pozove iako ga je skrio broj ce se prikazati,licno sam iskusio.



Koliko košta ta usluga kod Telekoma?
[ Joker @ 16.10.2008. 08:18 ] @
Citat:
glackop: ....ali moze kod Telekoma da se zatrazi posebna usluga na broju na kom se ne dozvoljava skriven broj tako da ma ko pozove iako ga je skrio broj ce se prikazati,licno sam iskusio.

Tesko da moze da se aktivira ta usluga, usluga postoji, ali nije komercijalna.