[ pavlakus @ 11.10.2008. 00:27 ] @
imam sundisk karticu od 4gb u telefonu i sve je lepo radilo. i onda je odjednom telefon poceo da zakucava, da se gasi, resetuje ovo radi ponekad i to samo kad je kartica u njemu. kad nema kartice normalno radi. onda sam izvadio karticu, formatirao i onda je normalno radio jedno vreme i sad je ponovo poceo isto da se ponasa. ima li neko neko resenje, savet ili bilo sta sto bi mi pomoglo
[ svakaVamcast @ 12.10.2008. 16:24 ] @
Pa sam si sebi odgovorio,a to je da svremena na vreme pobrises sa kartice visak.Isto ti je i sa HD-om kada ga prepunis...kako ti radi komp ?
[ pavlakus @ 12.10.2008. 16:27 ] @
problem je sto kartica nije prepunjena. na njoj mozda ima nekih 50-ak slika i to je to
[ svakaVamcast @ 12.10.2008. 18:08 ] @
Logican redosled konstatacije je da ti je neispravna sama kartica !
[ bojadzic @ 18.10.2008. 00:37 ] @
Moram da dodam da je gospodin sa pocetka u pravu, kartica brlja, al je problem sa HC karticama, sa klasicnim micro karticama Sd karticama dobro radi, pretpostavka da u softveru N95 jos nije napisan neki od tih brzih protokola, podseca me na fazon sa nokiom N73 nisu mogle kartice od 2GB i odjednom izlazi nokia music edition sa karticom od 2GB a razlika je samo u softveru. Znaci za neko odredjeno vreme pojavice se i softver sa kojim ce raditi i te kartice dobro!
[ svakaVamcast @ 18.10.2008. 06:58 ] @
Ne,ne silno gresis sine (sala)...... Ima velike razlike u tvom primeru.Kao prvo radi se o kapacitetu katice a ne o proizvodjacu (kod N73 i ostalih).Sledeci put biraj gde i kod koga kupujes memoriske kartice,jako je puno falsa na trzistu (nebitno sta pise na njima,Kina je cudo).