[ DarkMan @ 15.10.2008. 12:28 ] @
Jos davno kada je gmail pocinjao sa radom sam pokusao da kreiram gmail account. Vise se ne secam sta sam tacno uradio uglavnom nisam ga uspesno kreirao. (mislim da sam ga bio brisao zbog neke zbrke oko tih njihovih accounta, pored mail imaju jos neke accounte)
Kasnije sam, a i sada, probao da kreiram account da bude [email protected] (hocu bas to korisnicko ime jer su mi takvi i na yahoo i na hotmail). Kada probam da kreiram gmail i unesem darko.matesic napise da nije dostupno, ako odem na reset password onda kaze da to korisnicko ime ne postoji.
Prosli put kada sam ovo probao bio sam slao neki mail tom njihovom help centru ali nisam dobio nikakav odgovor, sada sam nesto pretrazivao help centar ali nema nikakv direktan mail ili da se napise opis problema, jedino sto sam nasao je neka forma gde se moze nesto popuniti, selektovati ali to nista ne odgovara za opisivanje mog problema.

Ima li neko neki savet? Jel postoji neki link gde bih mogao direktno da se obratim njima, ne preko te forme.
Znaci, ako ne mogu bas to korisnicko ime necu ni da kreiram gmail.
Ja mislim da je neka greska do njih, na jednom mestu kazu da je ime zauzeto a na drugom da ne postoji.
[ Aleksandar Vasic @ 15.10.2008. 14:33 ] @
ukoliko pise da korisnicko ime nije dostupno, znaci da ga ne mozes dobiti, a sto se tice kontakta, dostupno je samo preko te forme, a za odgovor se ceka mesec dana mozda i duze