[ Chorlya @ 15.10.2008. 17:19 ] @
Da li neko zna iz iskustva da li je moguce otvoriti iTunes store account bez kreditne kartice ako se ima iTunes Gift Card kupljen u USA?

Ako ne, da li je moguce nekako otvoriti iTunes store account sa VISA Virtuon, ili slicnom, karticom iz Srbije?

Hvala
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.10.2008. 18:58 ] @
Može se otvoriti tako. Ideš na iTunes store i tamo imaš text link Claim my voucher, tako nekako.
[ Chorlya @ 15.10.2008. 22:52 ] @
OK, probacu.

Hvala
[ Ivica M. @ 16.10.2008. 07:28 ] @
Korišćenje gift kartica nije legalno van USA, ako ti je to bitno.

Osim toga, zahteva da se prilikom registracje stavi adresa u USA. Meni je radilo čak i sa P.O. Box-om.

Nije moguće koristiti VISU Virtuon is Srbije. Nije problem što kartica nije kreditna, to bi prošlo, nego je problem baš što je iz Srbije. Može da bude i debitna, ali adresa mora tačno da se poklapa sa onom koja je u banci korišćena za otvaranje računa, tj. račun mora da bude iz one zemlje u kojoj otvarmo iTune Store, a nas na tom spisku nema i neće nas biti do kraja sveta i veka.
[ mojo jojo @ 16.10.2008. 12:17 ] @
Odete lepo na Facebook grupu Apple students http://www.facebook.com/pages/Apple-Students/11147074409 , postanete fan ili tako nešto i dobićete link za 20 besplatnih pesama. Sa tim linkom otvorite US account (lupite neku adresu) i kod opcija za kreditne kartice biće i opcija none. Meni je tako uspelo :)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 16.10.2008. 12:47 ] @
^Tačno, tako nekako sam i ja radio. Našao gift vaučer na netu i otvorio sa nekom levom adresom iTunes Store nalog.
[ Chorlya @ 17.10.2008. 10:06 ] @
Hvala za facebook link. Uspeo sam tako da otvorim nalog. Nije neophodno da postanes fan, nego imas "Get 20 free songs" dugme i to je sve sto treba da se uradi. Kad kliknes na to dobices kod za vaucer, a imas i direktan link koji otvara iTunes i vodi te direktno na kreiranje naloga.

Hvala!