[ donkihot08 @ 18.10.2008. 22:21 ] @
Gospode Boze, povampirio se CENTAR FM radio, i sada se zove STIL RADIO 0900757575, opet se dele, nevidljivi telefoni marke NOKIA N-95. Ista voditeljka, malo promenili virtuelnog sponzora, sada je EXTRA TIM.
Stara fora, taman ih je RATEL ukebao, opet haraju. Sramota za radio populaciju u Srbiji da narod slusa takve gluposti, posto se njihove emisije montiraju i snimaju, pa tek pustaju u etar, znaci nista nije uzivo. Provalio sam jednog lika preko drugarice da je radio za radio CENTAR FM. Uzas sta joj je pricao kako rade? Cak su i frekvencije promenili, pa kao ljudi neznaju da je to ista ona postena radio stanica koja je pljackala narod po Srbiji, ko li stoji iza njih sada, nije valjda onaj isti lopov? Treba narod da sakupi novac i da ga tuzi, da plati za sve ta pokvarena uigrana banda lopova!
[ studiomd @ 21.10.2008. 00:26 ] @
Ovo je samo dokaz koliko smo glupi kad ne mozemo da pogodimo toliko laka pitanja i osvojimo telefon. Treba jos dosta da ucimo, hm.
[ peca26000 @ 31.10.2008. 19:35 ] @
Jednostavno a nekima komplikovano .Zovite telefonom RATEL da ih sredi to nije tesko ako nemaju dozvolu da rade nece ih biti jer su kazne poprilicne !!!
[ Cika Djole @ 06.11.2008. 12:29 ] @
Svi mi znamo kakav je to radio ali jedno cu vam reci na ovom sajtu ova tema nece dugo ziveti jer administratori ovog sajta GASE sve teme u vezi ovog Radia........Pozdrav Svima..
[ jovan77 @ 16.08.2009. 13:54 ] @
Radio Stil
Nacionalna piratska radio-stanica Radio počela je da ispunjava muzičke želje putem SMS-a. Poruke se šalju tako što se otkuca HIT napravi razmak napiše muzička želja i pošalje na 4130 (VIP i MTS)

Radio Stil možete slušati na sledećim frekvencijama:

87,7 Ovčar
94,8 Basare-Kruševac
95,5 Istočna Srbija-nepoznata lokacija-
97,9 Zrenjanin
98,2 Vršac
102,2 Fruška Gora
104,3 Cer
107,1 Vranje-Šira zona
107,3 Požarevac-Šira zona
107,5 Subotica
107,9 Niš-Gradska zona
Ako ima zakona ovu stanicu treba zatvoriti jos sutra.
[ Slobodan Milivojevic @ 03.10.2009. 16:12 ] @
Ovi jos rade! Sad dele N97 i pustaju muzicke zelje!

Do kad ce nemam pojma?
[ GoranPetrovic @ 05.01.2010. 19:48 ] @
hmm, zanimljiva tema, posto je rec o javnoj prevari, ja licno volim da slusam radio i malo me vredjaju ovakve stvari jer prosto od slusalaca prave budale..

E sada da je ovo jedina radio stanica koja se bavi ovakvim prevarama bilo bi dobro, ali problem je u tome sto ih ima dosta. Bas dosta...da ih ne nabrajam...

Pa neka ovobude neki javni poziv RRA da tome stane na put.

[ Slobodan Milivojevic @ 18.01.2010. 23:45 ] @
Evo ih i live na internetu:
www.radiostil.net

Domen je registrovan na firmu koja je kolko pise u Becu, Austrija. Ima ih na satelitu i na netu + ilegalni FM.