[ twiddle @ 10.11.2003. 22:53 ] @
Tokom proteklih par nedelja intenzivno sam radio na novom sajtu za Udruženje korisnika telekomunikacija. Posao je sada priveden kraju i finalna beta verzija se nalazi na

http://www.ukt.org.yu

Prateći vaše sugestije (na ovom forumu, Internodium mailing listi i na osnivačkoj skupštini) o tome šta bi na sajtu trebalo da se nalazi, napravio sam neke generičke kategorije sadržaja i popunio ih tekstovima iz prethodne verzije sajta.

Novi sajt je koncipiran tako da omogući lako dodavanje novih sadržaja u UKT knowledge base, koji je napravljen sa namerom da postane one-stop-shop za informacije o svim vrućim temama bitnim za korisnike telekomunikacija.

Ovim putem vas pozivam da pomognete u ovom poduhvatu tako što ćete na adresu [email protected] slati predloge o novim sadržajima koji bi trebalo da se nađu na sajtu.

Očekujem da počnete da me filujete informacijama.
[ broker @ 11.11.2003. 10:09 ] @
Kul je, samo prebaci meni na levu stranu, gde mu je mesto :)
[ Gojko Vujovic @ 11.11.2003. 10:42 ] @
Odlično, izgled zadovoljava potrebe tog sajta sigurno. A i meniju ništa ne smeta da je desno, pa to je sad moderno, Peđa. ;)
[ B o j a n @ 11.11.2003. 12:55 ] @
Citat:
broker:
Kul je, samo prebaci meni na levu stranu, gde mu je mesto :)


... ali pazi kad to nema nikakve veze l;)))

no dobro, to je sada valjda moderno
[ random @ 11.11.2003. 15:19 ] @
A što CP1250?
[ Gojko Vujovic @ 11.11.2003. 15:28 ] @
Da, ne volim ni ja "windows-1250" charset, ali ako radi posao, zašto ga menjati? :)
[ broker @ 12.11.2003. 08:06 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Odlično, izgled zadovoljava potrebe tog sajta sigurno. A i meniju ništa ne smeta da je desno, pa to je sad moderno, Peđa. ;)


UKT bi valjda ipak trebao vise da drzi do prakticnog nego do modernog. :)