[ tehnolog @ 11.11.2003. 15:00 ] @
Ne znam jeli neko imao slicnih problema volio bi cuti ako jeste a problem je:
Racunar mi jednostavno nekad smrzne pri surfanju na netu nakon nekih 10-15 minuta.Ne znam u cemu je problem modem je U.S. Robotics 56K externi driveri su uredno instalirani!!Cak sam instalirao i i-explorer 6.0 misleci da je u petici problem jer se i sa i-explorerom 5.0 isto desavalo!!Memorija je ecc sdram 96MB,procesor 233MHz pentium2! Po BIOS-u nisam ama bas nista ceprkao,jednostavno desava mi se da smrzne a nepomaze cak ni ctrl-alt-delete nego cisto moram ga ugasiti i ponovo upaliti,al evo i primjetio sam da kad sam ga maloprije ugasio racunar se sam upali!!Odmah da vam kazem da nema tipke za resetovanje sto mi je i cudno,a ne znam zasto nema!!U cemu je problem i kako da se ovo rijesi!!Nemojte mi samo recida uzmem novi ili slicne stvari!!da li da ga nosim u servis ili ima pomoci od vas!!Hvala unpared!!!
[ sasa022 @ 12.11.2003. 00:04 ] @
I meni se ovo ponekad desava.Cim stane protok tj. prijem i slanje podataka desi e da sistem blokira.Takodje dosta dug History i star sistem zna da pravi ovakav problem tj. ako dugo nisam vrsio novu instalaciju OS.
Znaci ako ti nije problem reinstaliraj sistem.....
[ tehnolog @ 12.11.2003. 19:26 ] @
Citat:
sasa022:
I meni se ovo ponekad desava.Cim stane protok tj. prijem i slanje podataka desi e da sistem blokira.Takodje dosta dug History i star sistem zna da pravi ovakav problem tj. ako dugo nisam vrsio novu instalaciju OS.
Znaci ako ti nije problem reinstaliraj sistem.....



Hmm moguce prijatelju da je to to,ali bojim se da nije nes u hardwareu!!Moguce je vrlo lako da je star windwos jer je racunlao SIEMENS Scenic Pro D6 te da se dugo nije koristilo jer je bilo u prodaji!a histtory vala nije pun jer slamo surfam sa oovog racunara!A koju konfiguraciju ti imas??
[ sasa022 @ 13.11.2003. 02:20 ] @
Moguce da je i hardver u pitanju.Ja imam jedan "krs" AMD K6-300 sa 64MB
WIN98 ( starost instalacije oko 2 godine ) i IE5.
[ tehnolog @ 13.11.2003. 21:31 ] @
Citat:
sasa022:
Moguce da je i hardver u pitanju.Ja imam jedan "krs" AMD K6-300 sa 64MB
WIN98 ( starost instalacije oko 2 godine ) i IE5.



Kako mislis da stara instalacijam oze uzrokovati probčeme!!Mislim kako to objasnjavas i kakve to veze ima???
[ sasa022 @ 13.11.2003. 22:27 ] @
Desi se da instaliranjem nekih programa u sistem dospeju neki .dll i .ocx fajlovi koji
" nisu bas 100% kompatibiln " sa OS pa dolazi do sitnijih problemcica.
Probaj problem da resis instalacijom IE6 ili probaj da koristis OPERA 6 browser.
[ Deep|Blue @ 15.11.2003. 02:07 ] @
kad ti se pojavio problem
jel ti racunar radio pre normalno
koja ploca
slusas li muziku kad surfujes
???
[ dusty @ 17.11.2003. 13:57 ] @
Imao sam jednog slicnog "pacijenta". Skinuo sam novije drajvere za modem sa neta i posle je lepo radio.
[ boki @ 18.11.2003. 20:11 ] @
format c:
[ tehnolog @ 19.11.2003. 14:16 ] @
Ne nikakva muzika a racunlao je kupljeno novo!!Jedino sto mogu da vam kazem je da koristim modem US Robotics 56k externi!!