[ smeker @ 11.11.2003. 22:35 ] @
gde mogu da nadjem neki besplatan vhost za psybnc usera?
[ UnDeaD @ 14.11.2003. 20:33 ] @
Sweet dreams, ja sam se namučio tražeči takva sranja, kao i eggdrop sheelz. A onda sam skužio čemu to. Zeliš biti faca tipa fuck.you.at.home.com , jebo sve to.
[ igac @ 15.11.2003. 01:22 ] @
zar nebi bilo bolje da prvo pogledas kako se konfigurise named (dns server) pa da vidis kako se pravi vhost pa bla bla :) tako ces skontati da je lako host->ip ali je malo teze ip->host :)
ali ako vec imas ownera nad ipom nekim mogu ti ja neki subdomain prebaciti od *.p****.org :)
[ smeker @ 16.11.2003. 19:25 ] @
Hmmm Ok je sve to ali ja jos ne dobi odgovor gde da ih nadjem...
[ igac @ 16.11.2003. 20:10 ] @
imas afraid.org ali zar ti nije lakse guglati malo pa sam naci neg ovde zdravo-za-gotovo traziti :)
a usput samo se bezze trudis :) jedino ako neces koristiti ipv6 jer onda moze vhost bez da se zajebavas oko reverse dns-a (mislim moras ali ipv6 je "tvoj") :))))
[ liban0n @ 20.11.2003. 10:43 ] @
Citat:
smeker:
Hmmm Ok je sve to ali ja jos ne dobi odgovor gde da ih nadjem...


Nigdje .. takve se usluge placaju :)


[ igac @ 20.11.2003. 22:02 ] @
zar nisam rekao afraid.org ? koliko znam tamo je besplatno... jos uvije....
koliko se sjecam imas public i private domene tako da mozes BESPLATNO korisititi te public domaine :)
[ smeker @ 21.11.2003. 06:55 ] @
hmmm registrovao sam se, ima dosta domena a ja sam sam sredio jedan i to na A ali imam problem zato sto nece da se aktivira... Moze li malo objasnjenje kako se dalje radi!
[ igac @ 21.11.2003. 17:56 ] @
pa procitaj malo o konfiguraciji dns servera....
a to A(lias) ti i treba da podesis.... mozda treba vremena da se rehashuje server pa da se prihvate novi zone fileovi... u sustini to ti je to oko podesavanja... imas tu host->ip (sa tim A) :) jos samo sredis ip->(taj) host :) i imas vhost po zelji :P~