[ skypee @ 31.10.2008. 12:06 ] @
Pozdrav za sve koji poseduju ovaj telefon i koji mogu dati doprinos i misljenja za poboljsanje okruzenja i napredne tehnike..
Jako malo ima ljudi sa ovim tel a i ja sam medju njima..Zanima me internet preko laptopa,recnici,i druge novotarije..pozdrav svima pa izvolite..
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 31.10.2008. 12:31 ] @
Uh, ja na svom Miu držim samo GPS i koristim ga kad mi treba Ostatak vremena stoji u torbi u offline režimu

GPS - preporuka za iGO za navigaciju i OziCE za rasterske karte (npr. vojne karte iz '70.).

Za sve ovo drugo mi je tu iPhone, pa će ti već neko drugi reći koji WM program za to navedeno.
[ skypee @ 07.11.2008. 16:53 ] @
hvala na odgovoru..mada vidim ada je jako malo zastupljen ovaj uredjaj pa je i odziv jako mali..au svakom slucaju hvala na javljanju i nadam se da ce se javiti jos neko..posebno me zanimaju programi za koriscenje njegovog operativnog sistema za komuniciranje preko VOIP-a ..preko plavca posto nema mrezni sistem kao sto je popularan WIFI..pozdrav i za ostale koji se budu javili..
[ nmilosev @ 07.11.2008. 18:47 ] @
Možeš se preko BT-a zakačiti na računar preko ActiveSynca. Onda možeš koristiti Skype.

Ili se možeš BT-om zakačiti na svoj mobilni telefon i preko GPRS-a koristiti Skype. Svakako je jeftinije nego da zoveš ameriku preko provajdera :)