[ J e l e n a @ 12.11.2003. 09:43 ] @
Da li neko zna koje firme u Beogradu se bave razvojem aplikacija u Visual Basicu .NET.
[ spartak @ 12.11.2003. 11:04 ] @
Informatika (to znas)... znam jos neke koje rade .NET ali koliko znam fokus je na C#

Imas Teletrader (koliko sam cuo bilo je u zadnje vreme serijskih otkaza tamo), Mega, Pexim, Empower (gde sam ja)... evo nek jos ljudi dopuni...

U zadnje vreme sve zive firme stavljaju na listu tehnologija .NET - ali sta ces stvarno raditi kad tamo dodjes niko ti ne garantuje.
[ Vic @ 12.11.2003. 11:09 ] @
Koliko sam ja cuo .NET bi trebalo u dolazecim godinama da postane najtrazeniji
[ J e l e n a @ 16.11.2003. 15:57 ] @
Hvala vam puno na pomoći, naročito spartaku, a ja tražim dalje :)

Samo Spartače, ne mogu da ti nađem firmu na netu, niti da vidim tvoj sajt http://www.sistem.co.yu

:(
[ spartak @ 18.11.2003. 08:12 ] @
Cao Jelena,

sajt nije moj homepage, vec strana o borilackoj vestini kojom se bavim (doduse jesam je ja pravio), i evo meni radi. Moguce je da je verat malo "pauzirao" kada si htela da pogledas kao sto vec oni umeju. Sto se tice firme evo linka http://www.empowerproduction.com

Mada neces naci mnogo korisnih stvari vezanih za samu tehnologiju, tu imas info samo vezan za temu IS za filmsku industriju koji radimo.

Sve ostalo pitaj slobodno.
[ spartak @ 18.11.2003. 15:42 ] @
Citat:
J e l e n a:
Hvala vam puno na pomoći, naročito spartaku, a ja tražim dalje :)


Nema na cemu, a ti kad nadjes nesto baci i ovde, cisto da znaju ljudi.
[ J e l e n a @ 19.11.2003. 09:50 ] @
Spartače, ti si pravi majstor :)

Da li bi mogao da mi daš mail ljudi u Beogradu kojima bih mogla da pošaljem svoj CV ili da šaljem na: [email protected]. Da li onda treba da ga šaljem na srpskom ili na engleskom.

Puno pozdrava i puno hvala.
[ spartak @ 19.11.2003. 13:35 ] @
Pusti ga meni na mail, moze na srpskom a ako imas oba pusti i na eng.
[ J e l e n a @ 20.11.2003. 12:31 ] @
Spartače,

Poslala sam ti mail sa CVjem na srpskom. Ako bude trebalo poslaću ti i englesku varijanu.

Puno ti hvala na interesovanju i želji da pomogneš.