[ KoMotaKoRola @ 04.11.2008. 14:44 ] @
Pozdrav svima!

Molim za pomoc.

Problem je u tome sto kad kucam SMS ili tekst u wordu na mom p3300, desava se da nece da otkuca slovo koje sam stisnuo, vec ili pogresi, ili otkuca razmak, ili obrise prethodno.... jednom recju BRLJA!

Pre nego sto je pocelo to da se desava menjao sam ekran u nekom BG servisu, koji necu da imanujem zbog reklame. Momak kojeg sam nazvao da mu reklamiram telefon, rekao je da treba da se uradi hardware reset i da se stavi novi windows.
Da li neko ima slicna iskustva i da li znate kako da opet sredim da mi telefon ponovo normalno radi?

Napominjem da sam iz Novog Sada i da ovde nema nijedan jedini servis mobilnih telefona koji se uopste prihvatio da pokusa da sredi telefon, tj. pda.

Hvala unapred na odgovorima.

Pozdrav!
[ JankoNIS @ 04.11.2008. 15:02 ] @
Jesi li probao ponovnu kalibraciju ekrana? Imas u opcijama. Ako ne pomogne, onda hard-reset. Ako i to ne pomogne, onda odnesi u taj servis, pa neka ga oni sredjuju.
[ KoMotaKoRola @ 04.11.2008. 15:15 ] @
Da, probao sam kalibraciju i to nekoliko puta....i nista...

Jos dodatno pitanje... Kad uradim hardware reset, da li pri tom gubim sve iz memorije telefona, osim onog na mem kartici? Da li ponovo, nakon reseta, treba da instaliram WM6?
[ BioSQUAD @ 04.11.2008. 15:32 ] @
Sa Hard Resetom izgbusi sve sa memorije PDA, a treba da cuvas Imenik. Windows ti se vraca sve na "nula"!
[ KoMotaKoRola @ 04.11.2008. 16:15 ] @
Evo, malo pre sam uradio hardware reset i i dalje je po starom... tastatura i dalje brlja.
Primetio sam da posle servisa postoji neko jako malo odstojanje izmedju samog ekrana i folije po kojoj se stiska (ne zastitne protiv grebanja, vec njegove "touch" folije!). Odstojanje je po nekoj laickoj proceni izmedju 0.5 i 1 mm. Oseti se pod prstom kao da "dise" po malo... Da nije mozda zbog toga takvo ponasanje tastature?
[ BioSQUAD @ 04.11.2008. 23:49 ] @
Sigurno zbog toga. Pre neki dan jedan moj drugar skinuo touch foliju kod 3300!
[ doravec @ 09.12.2008. 15:45 ] @
Poshtovani... imam HTC P3300 ( xda orbit ), i slomio sam ekran. Ako znate neki servis koji bi mogao da mi ga zameni javite mi se na mail [email protected] ili na 063/329 200

Hvala u napred i izvinjavam se ako je topic vec bio, nisam ga pronashao!

Pozdrav
Damir