[ bddljt @ 05.11.2008. 07:16 ] @
u posljednje vrijeme imam problem sa stranicom. Naime netko(NESTO) mi AZURIRA STRANICU tj.. u kod iza htmla ubaci kod (djelomican screen shot u privvitku). I to azuriranje je u neka luda vremena 2-3 u noći (vidim u ftp-u vrijeme)pa ako mi netko moze pomoci glede toga..sto d napravim i kakva je to skripta
[ kazil @ 05.11.2008. 08:31 ] @
Haha, sad vec koriste jQuery za ovo? lol

Prvo pogledaj kakve su permisije na serveru, da li su dozvole suda postavljene kako treba, a usput promeni i lozinke za FTP pristup.
[ bddljt @ 05.11.2008. 08:40 ] @

mozes li mi reci kakve mi permisije trebaju biti (ja se u taj dio stvarno ne razumijem) saljem scrennshot

lozinke cesto mijenjam jer se to u zadnje vrijeme precesto događa.

a o čemu se zapravo radi?
[ kazil @ 05.11.2008. 08:55 ] @
Al si ga uslikooo... Pa necu te ja haknuti, neko te vec jeste :S

Koja je to stranica? Ko je vlasnik (owner) te stranice? Koje su permisije na toj stranici? Da li se nalazi u folderu koji ima vece permisije od rwxr-xr-x? Da li negde u nekom folderu koji ima vece permisije od rwxr-xr-x ima nekih fileova koje nisi ti tamo postavio?

Kada promenis lozinku da li dobijes novu lozinku na mail? Tipa Gmail?
[ bddljt @ 05.11.2008. 09:34 ] @

evo novi sshot - jel dobar?

ne desava mi se to na jednoj stranici, nego na vise njih i smestene su kod razlicitih providera.

lozinku mijenjam u cpanelu za cijeli sajt, i ne dobivam nikakve obavijesti na gmil niti drugi mail. a lozinku za upload mijema u ftp programu wsftp.


[ bddljt @ 06.11.2008. 20:38 ] @
ima li netko informaciju i pomoć