[ ljeposava @ 05.11.2008. 18:32 ] @

Molim vas nov sam u nelinearnoj montazi a igrom slucaja ponudjeno mi je da pokusam uradit nesto i u Premijeru to su neke najave za vijesti za tv stanicu u kojoj radim /ne bih to propustio a mislim da to i nije toliko komplikovano koristio sam premijer i prije za marketing ali nisam imao prilike da se ozbiljnije bavim njime do sada/. Od mene traze ta to bude slika u slici znaci trebam imati jedan prozorcic u kojem ide oov sa liskom a podloga je glas spikera.... znam da je ova tema puno puta obradjena ali eto ukoliko bi me neko samo uputio bio bih zahvalan PUNO HVALA SVIMA UNAPRED.
[ bytefx192 @ 05.11.2008. 22:31 ] @
E care, imas mnogo objasnjavano... Ne znam bas koja tacno tema, ali je pisano...
Stavis SPIKERA na TRACK1, a video koji hoces da bude manji (slika u slici) stavis na TRACK2 iznad "spikera".
Dalje samo koristis MOTION (control) i eksmerimentises...
Mislim da sam ovo na prost nacin objasnio.

Pozdrav !
[ ljeposava @ 06.11.2008. 07:54 ] @
Hvala Djole velika sve sam provalio evo slazem timeline sad mislim da cu mozda imat problema sa velicinom fajla mislim vremenom koje ce mi trebat da sve to izbacim ali nadam se da cu nesto skuvat uglavnom ako budem imao problema opet cu se javiti i jos jednom djole hvala
[ ljeposava @ 06.11.2008. 10:57 ] @
Evo sve sam spakovao napravio dzinglove muzicku podlogu tranzicije postavio izbacio kao AVI. ali ova slika u prozoru mi stalno koci !!!
[ bytefx192 @ 06.11.2008. 17:09 ] @
Jel koci u projektu, to jest dok radis u premiere, ili koci kao gotov materijal....?
zZ
[ ljeposava @ 07.11.2008. 18:07 ] @
Koci kao gotov mpegovan materijal ?