[ Alexandar90 @ 05.11.2008. 21:11 ] @
Imam problem sa k850: na svakih 2 do 15 sekundi ekran se iskljuci, ali tipke i dalje svetle. Zatim moram da sacekam da se i tipke ugase da bih ponovo mogao da vidim sliku (kada pritisnem neko dugme). Nekada je slika vidljiva 15-ak sekundi, a nekad se iskljuci vec posle 2 sekunde. Inace, telefon je u funkciji i kada se iskljuci ekran. Sta da radim?
[ mcanji @ 06.11.2008. 16:53 ] @
Najbolje bi bilo da uzmeš uputstvo i vidiš kako se na k850i podešava paljenje i gašenje pozadinskog svetla. Dala bih ti detaljan uputstva, ali se ne razumem u taj telefon.
[ Alexandar90 @ 07.11.2008. 15:27 ] @
Skinuo sam uputstvo, ali nigde ne pise nista vezano za pozadnisko svetlo. Pogledao sam i na internetu, ali nista nisam nasao.
Na nekim forumima sam video nekoliko njih sa istim problemom, ali i dalje ne mogu da resim ovaj problem. Dodao bih jos da se ekran ugasi samo kada pritisnem neko dugme, ne gasi se ako gledam neki klip ili ako pritiskam samo 'soft keys'. Takodje sam primetio da je gasenje ekrana ucestalije kada kucam poruku. Nekada se desava da ga normalno koristim 10 minuta, a nekada mi se ekran gasi posle 5 sekundi koriscenja.