[ rajo88 @ 15.11.2008. 19:18 ] @
Da li je moguce povezati Bluetooth Motorola Stereo HeadSet HT-820 na Nokia N95 telefon? Kako se uopste vrsi uspostavljanje veze sa ovim uredjajem? Malopre sam ga dobio, ali nikako mi ne uspeva da ga povezem ni sa racunarom ni sa telefonom... POMOC :)
[ gojnik @ 16.11.2008. 16:06 ] @
Pogledaj uputstvo.
[ rajo88 @ 18.11.2008. 14:54 ] @
OK, provalio sam posle dva sata "zezanja" kako se povezuje sa telefonom, medjutim, kako ih sada povezati sa kompom? Imam integrisan BT u laptopu, i nadjem ih, dodam kao uredjaj, ali dalje se nista ne desava. Jel treba neki poseban softver???
[ gojnik @ 18.11.2008. 23:28 ] @
Predpostavljam da se treba podesiti Bluetooth audio kao default uređaj za reprodukciju. Pogledaj u control panel, sound and audio devices. Ili ako hoćeš baš za određeni program, npr. Winamp, pogledaj u podešavanjima za Output. Slično je i za Skype.
[ ivan_l @ 26.11.2008. 23:04 ] @
Da li neko zna gde ovaj ili neki drugi model Motorala stereo bluetoth slusalica ima da se pazari kod nas. Video sam po BGu par Plactronics modela koji su dosta skupi a i prilicno ruznjikavi. I da li postoji jos neki proizvodjaci ovakvih ili slicnih uredjaja koji se mogu kupiti kod nas???