[ zoran13 @ 20.11.2008. 23:09 ] @
Imam problem sa ubacivanjem avi fajlova u vegas....konvertovao sam dvd u avi preko autoGK-a, ali sad taj fajl ne mogu da ubacim u vegas.
[ deks007 @ 20.11.2008. 23:37 ] @
Nisi imao potrebe da konvertujes Vegas radi i sa Vob fajlovima .Pozdrav!
[ zoran13 @ 21.11.2008. 00:02 ] @
Vodos to nisam znao...hvala...ali sad je problem u tome sto su ovo neke utakmice koje imaju neki fajl koji nije VOB nego kad otvorim tekmu imam nekoliko fajlova i od toga su mi tri VTS_TS (.ifo) a svi ostali kao BSplayer fajlovi....kad otvorim disk preko vegasa te fajlove mi ne pokazuje....zato verovatno treba da se konvertuju...
[ Mister_rap @ 21.11.2008. 12:38 ] @
Pa .ifo je samo DVD info file ne sadrzi video zapis...
[ Stranger2 @ 21.11.2008. 22:41 ] @
Citat:
imam nekoliko fajlova i od toga su mi tri VTS_TS (.ifo)

pokusaja otvoriti taj IFO fajl u vegasu. ne znam sda li moze ali ako moze onda ce automatski ucitati video.

Citat:
kad otvorim disk preko vegasa te fajlove mi ne pokazuje....zato verovatno treba da se konvertuju...

probaj u prozoru OPEN iazbrati dole "show all files" pa ce prikazati sve sto je u folderu.

a osim komande open probaj izabrati opciju IMPORT mozda ima import vob fajlova. ..ne znam napamet nemam instaliran vegas pri ruci.

- ako nista ne pomogne onda pomocu DVD decryptera mozes da izvuces ceo DVD u obliku jednog spojenog velikog VOB fajla sa kojim je lakse raditi u drugim programima.

- cesto je dovoljno da VOB fajlovima privremeno promenes ekstenziju u .MPG pa da ih plejer lakse prepozna...
[ deks007 @ 22.11.2008. 20:43 ] @
Iskopiraj disk na hard pa u Video _TS folderu treba da imas VTS_1 ili kako vec fajlove i oni sadrze video zapis . Pozdrav !