[ Zlatko Lakic @ 25.11.2008. 01:29 ] @
E ovako ! Treba mi pomoc oko savjeta shta da uradim i kako !

Zelim da otvorim Sajt to jest prvenstveno forum na tom sajtu, napominjem forum poshto sam vidio da ima da se bira hosting po GB. Volijo bih da mi neko kaze shat mi je najeftinije a najsigurnije shto se tiche toga sajta. I koja je razlika ako uzmem .com il .me ???


ljudi visicu ovdje po cijeli dan zeljno ochekujuci odgovore, vjerovatno cete se zbunit dok ovo chitate ali ja vam bolje ne znam opisat shta mi treba, prvi put se susrecem sa ovim!

HVALA UNAPRIJED !
[ Dusan Filiferovic @ 25.11.2008. 08:56 ] @
.com i .me, zavisi kakav sajt pravis, nadam se da znas da je .me skuplji
[ ivanbj @ 25.11.2008. 09:54 ] @
za forum ce ti trebati mysql baza i podrska za php, sto moze da ti obezbedi prakticno svaki paid hosting.
[ Zlatko Lakic @ 25.11.2008. 13:38 ] @
vidio sam da je me skuplji ima li kakav razlog tome ???

kad udjem na sajt za kupovinu domena godady,tamo imam masu opcija za hosting(koliko cu GB,ocu li ovo ocu li ono). Treba te mi rec shta da uzmem s obzirom da pravim FORUM, koji ce mozda imzati 1000+ chlanova!
[ Dusan Filiferovic @ 25.11.2008. 14:16 ] @
pa uzmi Economy Plan, i vise je nego dovoljan
[ jesus alejandro @ 26.11.2008. 20:37 ] @
DA ne otvaram novu teme, interesuje me koji strani hosting dozvoljava postavljanje rapidshare (warez) linkova. Da li je bolje uzeti neki hosting u Rusiji ili Kini za takve stvari ili neki u Evropi ili USA ?
[ bSecurity @ 26.11.2008. 22:24 ] @
AltusHost inace nas lik drzi server u holandiji i dozvoljava warez linkove na svojim serverima, a da li dozvoljava hostovanje warez materijal na serverima to treba pitati, a link je http://altushost.com/web/
[ SpLaSh89 @ 29.11.2008. 02:35 ] @
Treba ti obican hosting koji podrzava php i mysql, pozeljno cpanel kontrolni panel, ali ne i obavezno... Naravno da podrzava ftp... i to je to... Skoro svaki hosting pruza to. Samo nadji neki koji ima odgovarajucu cenu. Nije ti potrebno vise od 500MB do 1 GB prostora z Takodje svako dozvoljava hostovanje .com ili .me domena.

Razlika izmedju .com i .me domena je to sto je .com internacionalni domen, a .me je nacionalni domen crne gore. .me je skuplji dosta od .com domena. Oba domena isto potpuno isto rade :)