[ Vladica Savić @ 26.11.2008. 17:01 ] @
www.autopijaca-nis.com
[ Majstor_Pućko @ 26.11.2008. 18:22 ] @
Solidno je. Jedino sto bih mogao da dodam kao savet jeste da smanjih ovaj prazan prostor iznad logo-a/naslova. Takodje kada skrolujem do dna stranice, u sredini se vide automobili, a sa strana nista-prazno. Bilo bi dobro da necim malo popunis to i razbije monotoniju. Sto se tice kompozicije boja/fontova itd. Meni deluje ok. Sve u svemu: 7/10. Popuni jos nekim dodatnim sadrzajima i bice 10.
Pozdrav
[ Vladica Savić @ 27.11.2008. 01:49 ] @
Bice, stanje na putevima sa strane i jos koja slicna novina recimo
[ Prokleta_Nedelja @ 27.11.2008. 07:02 ] @
Na prvi pogled mi je odmah upalo u oci los kvalitet smanjenih slicica automobila. Bolje bi bilo da u nekom folderu cuvas slike normalne velicine a da ove za prikaz smanjujes "u hodu", tj da napravis neki php fajl koji ce da smanjuje sliku (npr ovako http://www.adresar.ba/thumbnai...ija/21813-4.jpg&sirina=250 i sa promjenom parametra "sirina" mozes da mjenjas velicinu thumbnaila).

Takodje odjeljak "Vijesti" je slabo vidljiv na sajtu i njega sam poslednjeg nasao. Mislim da je koristenje foruma u tu svrhu pogresno.
[ Aleksandar Ružičić @ 27.11.2008. 13:29 ] @
nije lose, ja imam dve zamerke, jedna je kvalitet slika (ali to je neko pre mene vec pomenuo) a druga su oni linkovi sto blinkcu (!), moras da izbacis sve sto treperi jer to nervira posetioce...
[ Vladica Savić @ 01.12.2008. 18:12 ] @
Malo sam menjao, doradjivao... Sta kazete sad?

BTW znam da nije ovo pravo mesto za to pitanje, ali, sta savetujete za SEO?
Kako da popravim rejting sajta, sta predlazete za dalju optimizaciju...?