[ nitro_vip @ 29.11.2008. 10:39 ] @
Pozdrav svima,
zanima me da li se navigacija u ovom autu moze nadograditi novim mapama istocne europe, tocnije Hrvatskom?
Dakle, navigacija je tvornicki njegova, sav gps je original Audi-jev.
Zelim izbjec servis jer oni fala bogu masno naplate ovakve stvari. Sam GPS ima nekakav utor za cd.
[ drdrksa @ 04.03.2009. 13:44 ] @
I mene zanima isto, samo za Srbiju. Da li neko ima mapu za ovaj GPS ili mozda moze reci vise o njemu (model, oznaka i sl.)
[ Pici man @ 04.03.2009. 16:21 ] @
Milo mi je kada pročitam da je neko kupio luksuzni automobil i to Audi A6 ali mu je mnogo da za par stotina € zameni navigacioni uredjaj, već TUMARA forumima kako bi uštedeo koju crkavicu u potrazi za fraj rešenjem. Mogli ste se cenjkati prilikom kupovine auta za tih "masnih" par stotina evra radi zamene navigacionog uredjaja ako su vam danas toliki problem.
[ drdrksa @ 04.03.2009. 19:24 ] @
Pici man,

1. Ako mi treba ovo sto trazim, zasto to mora da znaci da je za mene i da bas ja imam taj auto. Meni konkretno treba za ortaka.
2. Zasto bi neko davao i 1 dinar vise, kada vec u automobilu ima ugradjen (integrisan) GPS uredjaj koga je vec platio time sto je kupio kola?
3. Kad vec ne mozes da pomognes, ne vidim razlog postojanja tvoje poruke u ovoj temi ...
[ dragancesu @ 14.03.2009. 07:43 ] @
Hm, verovatno malo ko moze da vam pomogne. Audi ima malo kompleksniji sistem

http://www.audi.co.yu/mmi.php?K_ID=104

koji je prosiriv ali se to sigurno placa. To je vise problem pordavac-kupac. Ne mogu reci da ne bi voleo da imam audi, malo pratim prikaze novih modela. I tako u jednoj emisiji prikazuju novi Q7 koji ima sve novotarije (neke uz doplatu) i komentar za gps, ima ali sa kartama za zapadnu evropu pa vam u srbiji nece biti od koristi.

Ovo je ipak nesto sto vam mogu pomoci samo u ovlascenom servisu...
[ SMAP @ 21.03.2009. 12:56 ] @
Pozdrav,
imam neka iskustva sa ovom problematikom pa cu pokusati da pomognem.
Za moj A6 iz 2007god sam sa neta(naravno preko torrenta) skinuo AUDI MMI Navteq Europe 2008.
Prilikom ubacivanja u DVD jedinicu automobila, program je odradio je update software-a i sad koristi te mape iz 2008god. koje kao i one iz 2007god (disk koji je dosao sa Navigacijom u autu) nemaju NA ZALOST detaljan prikaz puteva exYu prostora. Mape Hrvatske su srednja zalost, a Srbije totalna katastrofa po pitanju saobracajnica,detalja itd.
U najavi je AUDI MMI Navteq Europe 2009 koji zeljno iscekujemo. Prema najavama trebao bi da donese detaljne mape, kako zapadne, tako ovaj put i cele jugo-istocne Evrope.

NAPOMENA: Taj update sotware-a (koji je kod mene prosao bezbolno) uradio sam na sopstveni rizik!!!

Komentari tipa ''Umesto sto ovde trazis zasto ne kupis....'' koji aludiraju na - OVCE I SLUZE ZA SISANJE su po meni no comment.

[Ovu poruku je menjao SMAP dana 21.03.2009. u 15:25 GMT+1]
[ knyazs @ 12.06.2009. 13:33 ] @
Podrzavam! Zasto placati za nesto za sta nema potrebe? :)

P.S: Ljudi, pa javite sta ste na uradili, nemojte samo postaviti pitanje i cim dobijete odgovor odmah brisete nalog na ES. :)


Pozzzzzzz
[ balta prici @ 07.03.2013. 17:05 ] @
evo ja sam prije jedan sat nasao i narucio cd za navigaciu za audi 6 godina2005 isao sam na njuskalo hr ima u zagrebu ima vise solucija moras izabrat koja ti drzava treba posto cd ima samo 700 MB a on ima i dvd na njeg stane mnogo vise drzava ja sam uzeo cd zato sto moja navigacija ne podrzava dvd opciju. cd ili dvd kosta isto 150.kuna evo i broj telefona na koi se mozete detaljnije informisati i ako hocete i naruciti cd ili dvd broj je 0035-994041417 pozdrav