[ nicolas @ 16.11.2003. 02:17 ] @
Da li neko ima "dobar" tutorijal u elektrosnkom obliku (Word, pdf...) za C# (a dobro bi dosao i C#.net), ali da je na srpskom. Imam 3 koja su na engleskom. Znam engleski, ali ipak ne toliko da mogu bez poteskoca tecno da razumem strucan tekst. U stvari ti tutorijali su vrlo lose napisani, tako da neke recenice bukvalno nemaju smisla. Ako postoji neko ko vec poseduje pomenute stvarcice, mogao bi da okaci negde na net pa da skinem (ili ako je manjeg formata, moze i na mail). Takodje, ako neko ima link odakle moze da se skine kompletan tutorijal (od samih pocetaka do kraja C#) neka javi. Hvala unapred.

Pozdrav
Nik
[ filmil @ 27.02.2004. 01:15 ] @
Hm, jel uspelo?

f
[ nicolas @ 28.02.2004. 18:45 ] @
Ma jok... ništa nisam našao na srpskom jeziku, pa mi je preostalo samo da zasučem rukave i uzmem ovo na engleskom što imam. U početku je išlo čupavo, ali posle nekih 5-6 dana i uz obilato korišćenje svih mogućih rečnika... krenulo je. Imao sam olakšavajuću okolnost što poznajem C++, tako da sam ipak neke stvari brže povezao nego što sam očekivao...
[ #Coder @ 02.03.2004. 12:37 ] @
Prijatelju ja sam zainteresiran za tu literaturu pa ak bi ju mogao kam uploadati bilo bi ljepo..

Unaprjed hvala...
[ Shadow Warrior @ 16.03.2004. 02:09 ] @
imam ja gomilu literature za c#, pa ako treba bacite na mail...
uzgred c# radi samo na .net-u (moze i bez u nekim varijantama, ali onda gubi poentu, za to sluze drugi jezici) tako da nema potrebe da se razdvaja
[ Draghixa @ 16.03.2004. 03:17 ] @
... ne znam, meni je pravo sjelo ono sto ima u MSDN Help-u, pod

Visual Studio .NET->Visual Basic and Visal C#

Bar kao uvod...
[ leka @ 26.03.2004. 06:22 ] @
Po N+1 put (gde N tezi lagano vec beskonacnosti) - bazna C# dokumentacija je BESPLATNA - znaci PDF koji objasnjava C# jezi U CELINI CELOSTI JE BESPLATAN i moze se naci ovde: http://www.ecma-international....ons/files/ECMA-ST/Ecma-334.pdf - Taj dokument JE ZAKON, jer je ECMA organizacija koja je "kriva" za standardizaciju C# jezika i ono sto pise u tom dokumentu je bukvalno, najbukvalnije "zakon C# jezika".