[ Predrag Krstic @ 30.11.2008. 19:52 ] @
Do sad sam koristio dial-up internet i nikad nisam imao problema da skidam postu sa mog GMAIL naloga koristeći Thunderbird program.

Pre par dana sam uzeo preko Telekoma Mts 3G net paket i sve drugo funkicionise dobro sem skidanja pošte. Znači kad hoću da iz Thunderbirda skinem poštu sa Gmaila on se kao poveže, prikaže downloading message 1 i tu se zaglavi i ne mrda.

Čudno je to što bez problema skidam sa istog naloga preko Outlook Expressa, a bez problema skidam i Thunderbirdom kad se konektujem preko dialup-a. Takodje Thunderbird skida postu i sa nekog drugog accounta bez problema kad sam na Mts netu. Znači jedino veza Thunderbird sa Gmail-om ne funkcioniše i to samo kad se konektujem Mts 3G internetom.

Ima li ko kakvu ideju?!

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Vasic dana 30.11.2008. u 22:35 GMT+1]
[ Aleksandar Vasic @ 30.11.2008. 21:37 ] @
Koja greska se javlja?
[ Predrag Krstic @ 30.11.2008. 22:15 ] @
Ma nikakvu grešku ne javlja Tunderbird.
On prijavi connected to pop.gmail i onda kao krene downloading message 1 i na tome ostane neograničeno dugo. Kao skida a ne skida ništa. Moram ručno da ga prekinem. A kad se povežem preko dialupa skida bez problema.
[ Aleksandar Vasic @ 30.11.2008. 22:20 ] @
Mozda mt:s ne dozvoljava skidanje poste sa gmaila? Kao sto ne dozvoljava pristup Microsoftovom sajtu(tako sam barem cuo)
[ Predrag Krstic @ 01.12.2008. 09:16 ] @
Pa izgleda da nije do toga jer ja sa Gmaila skidam bez problema kad koristim Outlook Express, a pritom sam konektovan preko mt:s-a.
[ Aleksandar Vasic @ 01.12.2008. 09:27 ] @
Da li si ukljucio u opcijama gmaila pristup POP3 serveru?
[ Predrag Krstic @ 01.12.2008. 21:32 ] @
Ma naravno da jesam, skidam poštu sa Gmaila već godinama i nikad nisam imao problema koji god program da koristim.