[ offinger @ 01.12.2008. 16:46 ] @
e ovako, do juce je sve bilo ok,baterija je regularno trajala nikakvih problema sem retkih bagova koji su posle restarta bili sredjeni,isto mi se i juce desilo,mislio sam ma ok bag docicu kuci staviti ga na punjac restartovati i ok,ali to se ovaj put nije desilo,PROBLEM je taj sto ipod iznova i iznova izbacuje poruku "very low battery" i stalno se vraca na tu poruku iako sam ga drzao na punjacu 6 sati i probao sam sa usb punjacem i opet znaci do kabla nije,jedino sto mogu da uradim jeste da posle par resetovanja udjem u disk mode ali opet nikakva vajda,prepozna ga itunes uradim restore i opet se vrati na isto,cak sam i izvadio bateriju na pola sata i vratio je nazad i opet isto pokazuje vary low battery warning,ako je neko imao slican problem ili mislim da moze da mi pomogne unapred hvala!!!!
[ DS_Store @ 01.12.2008. 17:17 ] @
Pazi, ovo je prvi link koji na Google dobiješ kada ukucaš "ipod 5g very low battery".
[ offinger @ 01.12.2008. 17:34 ] @
probao sam sve ne sa prvog nego sa prvih 20et linkova koje google izbaci a kasnije sam krenuo random :) i nista,sve sam to probao po par puta...nego jel ima u beogradu neki provereni servis da to pogleda?
[ offinger @ 02.12.2008. 15:13 ] @
ok,evo vec drugi dan kako se zezam sa njim i opet nista,sve sam pokusao sto predlazu(osim lupanja u sto sa konektorom za punjenje nadole,da da i to predlazu), opet se pojavljuje sad screen a kada je na punjacu very low battery. Celog sam ga rasklopio i ostavio tako, sklopio ponovo i sve se isto desava, znaci hardware reset ne pomaze,moguce da je nesto riknulo :( ...zreo je za servis
[ offinger @ 03.12.2008. 14:49 ] @
opet samo ja,kao na blogu :) ...e ovako,otisao sam danas do apple centra i servisa i decko koji radi u servisu je pogledao ipod i rekao da mu nema spasa,odnosno da oni ne servisiraju ipod,iz prostog razloga sto apple ne salje rezervne delove(americka politika,crke ti dugme na ves masini ti kupis novu masinu),i jos je rekao da je najverovatnije harddisk,e sada ovako,ja se ne bih slozio sa njim u potpunosti,odnosno moze biti da nesto nije uredu sa harddiskom ali nije riknuo sigurno,kako to znam,pa kada poteram ipod u disk mode komp i itunes ga prepoznaju i kada snimam podatke na ipod on se ponasa kao obican hard i sve regularno radi,odnosno snima podatke a kada uradim restore on zavrsi restor i resetuje se i opet pokaze sad screen i very low battery...
....ako neko ima bilo kakvu ideju bilo bi mi od pomoci,ili servis koji bi pristao da pregleda ipod....
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 03.12.2008. 14:55 ] @
Na macserbia.org ima korisnik appleservis koji se pokazao kao majstor
za mnogo toga Appleovog, tako da ti on možda mogne pomoći. U sekciji
tamošnjih malih oglasa ćeš pronaći njegov kontakt.
[ offinger @ 03.12.2008. 16:33 ] @
hvala,probacu i tamo,pa ako bude bilo nesto javljam se...
[ subotin_goran @ 23.08.2010. 21:12 ] @
Jesi li resio problem sa ipodom?
[ subotin_goran @ 23.08.2010. 21:13 ] @
ja imam sada slicnih problema, pa me bas zanima...