[ Ivankabg @ 04.12.2008. 11:43 ] @
Pozdrav svima :)

Izvinjavam se unapred ako tema vec postoji, ja nisam uspela da je nadjem.

Interesuje me da li je moguce preuzeti bazu podataka flash prezentacije (koja se nalazi na cd-u)? File-ovi koji se nalaze na CD-u su aplikacija za startovanje prezentacije, par flash movie fajlova, slike i muzika.

Hvala,

Pozdrav
[ vgpapi @ 19.12.2008. 13:09 ] @
http://www.elitesecurity.org/t...rucite-najbolje-Flash-programe
[ Ivankabg @ 25.12.2008. 11:52 ] @
Ok hvala na linku, ali da li moze i mala pomoc sa izborom programa koji bi mi resio moj slucaj? :)
[ milantrax2005 @ 26.12.2008. 09:38 ] @
Zavisi sta podraumevas pod bazom podataka flash prezentacije.Ako ti treba materijal koji se nalazi tom flash fajlu,onda SWF Decompiler je sasvim dovoljno resenje...
[ Ivankabg @ 26.12.2008. 13:18 ] @
Hvala na odgovoru :)

Radi se o prezentaciji sa nekog sajma, a uokviru nje ima baza svih firmi koje su ucestovale na njemu sa dosta podataka o svakoj pojedinacno (a kako nije mali broj firmi, znacilo bi mi da bazu pomocu nekog programa preuzmem)

Pozdrav
[ milantrax2005 @ 26.12.2008. 13:35 ] @
Pretpostavimo da je baza u XML formatu,ili eventualno TXT ili CVS format,posto fles moze da izvlaci podatke iz takvih formata.Ako je u pitanju neki prekompilovani swf u EXE,onda baza moze da bude u formatu db,mdb,ili sl.

Kao treca opcija,podaci mogu da budu zapisani u vidu stringa u samome SWF-u,e tada ti dekompajler moze pomoci.
U prvom slucaju gde moze da bude XML,TXT,CVS (ako znas kog je baza tipa) dovoljan je Notepad,za drugu varijantu Access(*.mdb) ili SQLite editor (*.db),bilo koji,imas gomilu free.

E sada,tvoje je da pogodis koji je tip baze :-)
[ Ivankabg @ 27.12.2008. 14:43 ] @
Kako mi pogadjanje bas nesto i ne ide, mislim da cu isprobati sve varijante :)

Hvala puno na pomoci
[ NEW_one @ 27.04.2009. 17:23 ] @
Imam identičan problem kao IvankaBG.

Cela baza se nalazi u jednom swf fajlu, ali ne znam kako da je izvučem. Postoji li način da se to brzo uradi?
Probao sam sa nekim decompiler-ima, ali sam uspeo samo da dođem do koda koji sadrži podatke koji mi trebaju. Da li je uopšte moguće da se ti podaci izvuku kao neka baza ili exel tabela?