[ batancev @ 08.12.2008. 11:59 ] @
08.12.2008.
Nova Prepaid² akcija

Stižu nam praznici, a sa njima i želja da nam prijatelji budu bliži.

Upravo zbog toga, od 8. decembra u nasoj prazničnoj ponudi je i nova prepaid akcija.

Imate mogućnost da po ceni od samo 200 dinara kupite dve prepaid kartice sa po 200 dinara kredita na svakoj. Bonus poklon je 1000 SMS poruka na obe kartice koji dobijate ukoliko karticu aktivirate do 31. decembra 2008. godine. Bonus poruke možete koristiti do 15. januara 2009. godine.

Prepaid² potražite u svim našim poslovnicama, kod ovlašćenih dilera i distributera.

08.12.2008.
Za 200 dinara 1000 SMS poruka

Pošalji SMS na broj 200 za 200 dinara i dobijaš bonus od 1000 SMS poruka!

Prepaid korisnici 064 i 065 mreže koji u periodu od 8. do 31. decembra 2008. godine pošalju SMS poruku na broj 200, po ceni od 200 dinara (sa PDV-om), stiču pravo na bonus od 1000 SMS poruka u nacionalnom saobraćaju, a koje mogu iskoristiti do 15.01.2009.godine. Nakon toga, gube pravo na korišćenje eventualno preostalih SMS poruka.

* U promociju nisu uključene poruke sa dodatom vrednošću.

http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=202&Type=1

edit:promenjena je prvobitna vest na sajtu


[Ovu poruku je menjao batancev dana 08.12.2008. u 22:10 GMT+1]
[ AnaIvanovicFan @ 08.12.2008. 12:27 ] @
Sta reci, odlicna promocija za nove korisnike:)
[ enthusy @ 08.12.2008. 13:11 ] @
Nije čudo što operaterima treba toliko numeracija kad ovoliko forsiraju promocije koje te prosto terraju da uzmeš novu karticu, iskoristiš je i baciš. Ovaj put su čak uspeli da te nateraju da uzmeš DVE kartice, iskoristiš ih i baciš!
[ Java Beograd @ 08.12.2008. 13:22 ] @
Čekaj, dakle 2000 poruka i 400 dinara razgovora za samo 200 din ?
Jel ima nešto kao: uplati kredit 1000 po kartici da bi je aktivirao ?
[ Slobodan Milivojevic @ 08.12.2008. 13:57 ] @
Sada na http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=202&Type=1 pise:
Citat:
Stižu nam praznici, a sa njima i želja da nam prijatelji budu bliži.

Upravo zbog toga, od 8. decembra u nasoj prazničnoj ponudi je i nova prepaid akcija.

Imate mogućnost da po ceni od samo 200 dinara kupite dve prepaid kartice sa po 200 dinara kredita na svakoj. Bonus poklon je 1000 SMS poruka na obe kartice koji dobijate ukoliko karticu aktivirate do 31. decembra 2008. godine. Bonus poruke možete koristiti do 15. januara 2009. godine.

Prepaid² potražite u svim našim poslovnicama, kod ovlašćenih dilera i distributera.


Da li su oni to prvo ponudili promociju u obliku koji je pisao u prvom postu, pa onda za par sati promenili ?!

Izgleda da je i mt:s poceo vremenski da ogranicava bonuse
[ batancev @ 08.12.2008. 15:16 ] @
Citat:
AnaIvanovicFan: Sta reci, odlicna promocija za nove korisnike:)


evo i za postojece korisnike


Za 200 dinara 1000 SMS poruka

Pošalji SMS na broj 200 za 200 dinara i dobijaš bonus od 1000 SMS poruka!

Prepaid korisnici 064 i 065 mreže koji u periodu od 8. do 31. decembra 2008. godine pošalju SMS poruku na broj 200, po ceni od 200 dinara (sa PDV-om), stiču pravo na bonus od 1000 SMS poruka u nacionalnom saobraćaju, a koje mogu iskoristiti do 15.01.2009.godine. Nakon toga, gube pravo na korišćenje eventualno preostalih SMS poruka.

* U promociju nisu uključene poruke sa dodatom vrednošću.


isti je link kao na vrhu
[ AnaIvanovicFan @ 08.12.2008. 15:26 ] @
Odlicna promocija, samo, imamo 38 dana da potrosimo 1000 poruka. . . ? Mogli su bar da stave do 1 februara, ili pak do 31. januara, ali dobro...onaj ko trosi puuuuuuuuuuuuuno poruka, nece mu skoditi;)
[ Slobodan Milivojevic @ 08.12.2008. 16:25 ] @
I mt:s pocinje da ogranicava svoje promocije. Nazalost.
[ VIDAKOVICV @ 08.12.2008. 20:46 ] @
Treba požuriti i uplatiti ove poruke da ne bude opet da nakon par dana, pre roka, ukinu promociju, kao što je bilo sa besplatnim minutama.
[ zzviktor @ 09.12.2008. 12:41 ] @
Ukoliko na staroj kartici imam jos preostalih sms poruka od letosnje akcije
sa 1200 sms da li se prvo trose ove sms poruke ili te sto sam letos kupio s
obzirom da ove imaju kraci rok upotrebe...
[ anon157690 @ 09.12.2008. 20:48 ] @
Šta će nekome 2 kartice??? Ajde ako je novi korisnik ali ono, do sad već svi imaju bar jednu mts karticu...

Uglavnom, ja sam na tipi tarifi, poruke su mi 1.06 din što znači da bi me regularno 200 dinara koštalo oko 189 poruka, hm, da li ću ja poslati minimum toliko poruka do 15.01, ... teško, znači neisplativo.
Baš su stipse, mogli su da stave barem 3-4 meseca. Jedino što je meni isplativo je onih 500 din za 1000 din.
[ wladan @ 10.12.2008. 18:02 ] @
Citat:
AnaIvanovicFan: Mogli su bar da stave do 1 februara, ili pak do 31. januara, ali dobro...



heheheeheh

\salute :)))))

do 1 februara, ili pak do 31. januara



Usput,,,promocija je njesra,,,izvinjavam se na izrazu.

[ Bockyman @ 10.12.2008. 21:39 ] @
Drug je poslao SMS za ovih 1.000 poruka za 200din i te se poruke prikazuju na *103#,pripojene su dosadašnjim koje je umao,tj sada ih ima 1.095
Kako će MT:S da odvaja ove nove od starih poruka? Ja na jednoj kartici imam oko 600 poruka koje nemaju "rok trajanja" i ako bih sada kupio ovih 1.000,pošto se spajaju,plašim se da mi sve ne ispare 15.januara...
Ako neko zna nešto više o ovome,neka napiše!
[ Slobodan Milivojevic @ 10.12.2008. 22:55 ] @
Po informacijama sa mondo foruma prvo se trose stare poruke, pa onda nove, iako nove imaju ogranicen rok, e sad dal sve nestaju zbirno 15. januara ne bi znao.
[ Aleksandar Ilić @ 10.12.2008. 23:22 ] @
A možda se desi bug u softveru pa sve ostane.

Offtopic:
Kako se na mts-u provera do kad važi kredit?
[ sanja2010 @ 10.12.2008. 23:31 ] @
Jeeee meni poruke vaze do 15.1.2008, tako bar kaze mts :)

[offtopic]
Kolega, zovi 777 :)
[/offtopic]
[ notaboo @ 11.12.2008. 11:52 ] @
Verovatno se secate letosnje promocije koju koju je imao MTS: 1200 SMS poruka za 200 dinara. Meni je ostalo tih free SMS-ova po prilicno. Malo pre sam zvao 789 i pitao sta se dogadja sa tim besplatnim SMS-ovima od letos, a neki Ivan mi rece da se i one brisu 15. januara.

Moze im se !
[ Slobodan Milivojevic @ 11.12.2008. 12:19 ] @
Ako je ovo tacno onda no comment.

Mada njima retko sta je jasno.
[ m257 @ 11.12.2008. 12:54 ] @
Sta god da ti je rekao taj Ivan, jos nije zvanicno doneta ta odluka. Mada koliko sam cuo MTS ozbiljno razmislja o tome da i te stare poruke obrise 15.01. No kazem, jos nista nije zvanicno, ali ne bi me iznenadilo da u narednih par dana donesu takvu odluku.
[ MP3MP3 @ 11.12.2008. 12:55 ] @
Citat:
notaboo: Verovatno se secate letosnje promocije koju koju je imao MTS: 1200 SMS poruka za 200 dinara. Meni je ostalo tih free SMS-ova po prilicno. Malo pre sam zvao 789 i pitao sta se dogadja sa tim besplatnim SMS-ovima od letos, a neki Ivan mi rece da se i one brisu 15. januara.

Moze im se !


Ne verujem da se i one brišu...
Mada kada je mts u pitanju sve je moguće. Iskreno ludost je dati 1200sms-a dok se ne potroše, zmislite osobu koja šalje oko 50 mesecno i šalje samo sms i retko zove, to znači da skoro dve godine ne mora da plaća kredit a to je gubitak za mts. Ispravno je ograničiti na par meseci ali ne kao oni bez obaveštenja...
[ zzviktor @ 11.12.2008. 13:03 ] @
Pa ispravno je ali npr na 12 meseci sto znaci 100 mesecno, ali su to trebali
da urade onda kada je promocija sa 1200 ss pocela a ne sada...
[ Aleksandar Ilić @ 11.12.2008. 13:35 ] @
Najverovatnije će obrisati sve poruke ljudima koji su učestvovali u ovoj akciji.
A ostalim korisnicima koji nisu učestvovali ne bi smeli, jer čini mi se da je kampanja letos bila na fazonu 1.200 poruka bez vremenskog ograničenja.

Offtopic:
Hvala kolegenice. :)
[ notaboo @ 11.12.2008. 16:32 ] @
Kampanja od letos jeste bila bez vremenskog ogranicenja (tako su i meni rekli) ali sad eto navilo im se pa kazu da poruke vaze do 15. januara.
[ AnaIvanovicFan @ 11.12.2008. 18:12 ] @
Poruke sa promocije koja je bila letos (1200 SMS za 200 dinara) prestaju da vaze 15. januara...
IZVOR: Operater 064789
[ Aleksandar Ilić @ 11.12.2008. 20:00 ] @
Citat:
AnaIvanovicFan: Poruke sa promocije koja je bila letos (1200 SMS za 200 dinara) prestaju da vaze 15. januara...
Svima? I onima koji su aktivirali i koji nisu ovu promociju?
[ AnaIvanovicFan @ 11.12.2008. 20:11 ] @
Svima. Opet kazem, ogradjujem se da je ovo izjavio operater mts-a tokom naseg razgovora!
[ Reggie @ 11.12.2008. 21:23 ] @
Ma taj operater nek malo...
Ja imam jos 1000 i kusur na jednoj kartici, a na drugoj nisam ni takao 2500 poruka. E to bi bilo stvarno kretenski da obrisu jer su rekli da NEMA vremenskog ogranicenja. Pa trebalo je da razmisle na vreme jer je sada funjarski, mnogi ne bi uplatili toliko da su znali da ih brisu u januaru. Ma ja sam zato i pogasio postpaid racune kod svih operatera, koj mi se sk....i ja vise koristim drugog i tako u krug.
Mislim kada saberem sve poruke ako mi ovo obrisu tj ostace mi oko 3000, znaci u najbolju ruku prsnucu dodatnih 3000din za ono sto sam vec kupio i imao. Ovo je skoro kao za vreme Tita, imovina se oduzima kako se kome cefne.
Mislim jaka stvar, par hiljada poruka, necu da propadnem, ali me strasno nervira taj princip. Mi moramo da postujemo sve na sta se obavezemo, a oni menjaju kako hoce tj kradu i lazu.
Nadam se da je ovo samo dezinformacija.
[ m257 @ 11.12.2008. 21:47 ] @
Ja sam sada ponovo zvao svoju prijateljicu koja radi u MTSu, ona mi ponovo rece da jos nisu nista zvanicno odlucili ali da je moguce da ce se to desiti.

Da stvar bude ironicna, na sajtu MTSa JOS UVEK STOJI citiram:

Citat:

Za korišćenje bonus SMS poruka nemate vremensko ograničenje.


Link je: http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2021&Type=1

Za svaki slucaj, ja sam napravio i screenshot te strane, da je ne uklone u medjuvremenu.

Sa druge strane, na sajtu se nigde ne spominje to da poruke moraju da se potrose do 15. januara, pa makar ni u formi nove odluke! Uostalom, to nije objavljeno ni u bilo kom drugom mediju (novine i sl).

E sad, ako se ispostavi da je ovo istina, pa ako se jos ispostavi da to nije objavljeno ni na sajtu ni na nekom drugom mestu, u pitanju je grubo krsenje zakona o oglasavanju jer se korisnici dovode u zabludu. Moj savet svima koji su na ovaj nacin osteceni je da podnesu zalbe MTSu i RATELu, obavezno u pismenoj formi (bar na e-mail). Verovatno ne bi imalo velike vajde ali svakako je dobro da se cuje glas gnevnih korisnika usluga, a ne bi vam uzelo vise od 5 minuta da sastavite taj e-mail!
[ notaboo @ 11.12.2008. 21:58 ] @
Da, bas tako. Pise lepo:

10.06.2008.
Velika SMS promocija

Posaljite prazan SMS na broj 200, po ceni od 200 din (sa PDV-om) i dobićete na poklon 1200 poruka ka nacionalnim destinacijama.

Promocija važi za korisnike TIPI prepaid tarife. Promocija traje do 31.07.2008. godine i bonus možete dobiti samo jednom u toku trajanja promocije.

Za korišćenje bonus SMS poruka nemate vremensko ograničenje.
[ slobapet @ 11.12.2008. 22:17 ] @
kao i uvek njihov odgovor bi bio... u smislu... ako vam se ne svidja a vi promenite operatera... :)
kad tamo isto... s. samo drugo pakovanje. menja se tarifiranje, menjaju se opsti uslovi...
sta ces... tako mora, nisu oni blesavi da gube pare, a za korisnike bas ih briga. narod to brzo zaboravi, navikne se pa mu bude normalno :(
[ m257 @ 11.12.2008. 22:33 ] @
Pa svuda u svetu operateri menjaju uslove, tarife i sl. Jednostavno niko to ne moze da ti garantuje.

Ali u ovom slucaju nesto drugo je u pitanju. Mi ovde imamo JASNO NAVEDENO da su te poruke bez ogranicenja! Kao sto je neko vec reako, da su oni naveli nesto u stliu: "rok trajanja je mesec dana", sve bi bilo OK - ali oni to NISU naveli! Dakle, jasno je, to je dovodjenje potrosaca u zabludu, sto je protivzakonito, pa makar i po ovako losem zakonu.

Podseticu da ostali operateri uvek navedu (sitnim slovima, ali navedeno je) tacno dokle promocija traje kao i sve uslove promocije.

Ja licno nisam ostecen u celoj ovoj prici ali mogu da razumem bes ljudi koji jesu. Zato i kazem - zalite se. Necete mozda nista dobiti ali cete imati bar moralnu satisfakciju sto ste se borili za svoja prava kao korisnika usluga! Bez te borbe se nece nista u ovoj zemlji ni promeniti...
[ Aleksandar Ilić @ 11.12.2008. 23:06 ] @
A je l' bih mogao da ih tužim?
Pošto su mi oni naneli realnu štetu od 250 dinara, pa ne znam da li će moći. Ili se gleda kao kad pirati oštetu nekog režisera pa kao svaki skinuti film računaju kao prodatu ulaznicu, ako je tako, oni su mene oštetili za 250 dinara + 1200 * cena poruke.

Jer ako su se zajebali tada, neka oni plaćaju svoje greške, a ne na ovaj način da se vade iz go*na!
Ako me ne bude mrzelo sutra staviću u tel tu karticu što imam, pozvaću korisnički servis i najaviću im tužbu ukoliko 15.01.2009. godine ne budem i dalje imao isti broj poruka na računa.


P.S. Moderatori, ne bi bilo loše napraviti novu temu o ovome i postaviti je kao TOP i na naslovnoj strani ES-a. I nema veze što je samo glasina, neka ljudi krenu da zovu korisnički servis i prete tužbama, možda i odustanu od ovake pljačke. Oni bukvalno imaju do 15. januara da smisle plan kako da se izvuku iz ovoga, hajde makar da im otežamo posao, ako ništa drugo.
[ djordje1979 @ 12.12.2008. 00:03 ] @
Ljudi to se skoro sigurno nece desiti. To bi bila cista kradja. Morali bi izgubiti na sudu. Zato verujem da se to nece dogoditi. Nikada to i nisu radili.
[ pitikovski @ 12.12.2008. 00:31 ] @
A i da ukinu te SMS-ove,niko ih nece tuziti zbog toga.Bice...pojeo vuk magarca.
[ Aleksandar Ilić @ 12.12.2008. 00:44 ] @
Citat:
pitikovski: A i da ukinu te SMS-ove,niko ih nece tuziti zbog toga.Bice...pojeo vuk magarca.
Misliš? Dovoljan je samo jedan.
[ pitikovski @ 12.12.2008. 01:17 ] @
Taj jedan bi samo dokazao da sam pogresio u prethodnom postu i nista vise.
Tuzba....cisto gubljenje vremena kao i ovo moje sto pisem ovde
[ owim @ 12.12.2008. 05:48 ] @
Citat:
Nikada to i nisu radili.

Uvek postoji prvi put.

Ja imam 5.200 "besplatnih" SMS poruka iz navedene letnje akcije, za njih sam platio 4 x 200 din. Ostalih 4x100 dobio sam pri kupovini kartice (možda se i to gubi?).

Koristim KUL tarifu, gde je SMS 2,24 din (s PDV-om).

Dakle, uložio sam 4 x 200 din, i moje poruke vrede u KUL tarifi 11.648,00 din. (Toliko bih ih platio kada bih slao SMS bez "besplatnih SMS".)

Ako 16. januara izgubim poruke biću finansijski oštećen za 12.448 din, što je 150 evra.

Kod akcije "200 din za besplatne pozive 20-01h" koju je MTS prekinuo pre najavljenog roka - pismeno sam se žalio, dobio sam pismeni odgovor direktorke korisničkog servisa (skenirao, imate u toj temi). Ključna rečenica tog dopisa bila je "skraćivanjem promocije niste finansijski oštećeni". Međutim, sada bih bio.

Podneo bih tužbu.
a) Tražio povraćaj besplatnih poruka ili
b) refundiranje iznosa od 12.448 din
c) uplatu avansa na mom post-paid broju u iznosu od 12.448 din.
Ako ne bih dobio, podneo bih vezane tužbe za privredni kriminal. Imam mladog advokata koji baš želi da ide do kraja i da se dokaže. Član sam Američke privredne komore u BG. Tamo nema šalabajzera. Kad više puta ponoviš veoma neprijatno iskustvo s nekim, to postaje istina.

Ovo ću sada poslati na zvanični MTS email za početak, jer još "nisu odlučili".

Da li ste čuli za "gerila marketing"? Tako u celom svetu bore ljudi protiv velikih korporacija. Greenpeace, recimo. I mnogi drugi. Tu se gubi "on the short term" a dobija "on the long term".
[ avala100 @ 12.12.2008. 07:45 ] @
Citat:
owim:

Član sam Američke privredne komore u BG. Tamo nema šalabajzera.


Kakva zabava...
Ima da prste SMS-ovi preko Atlantika...
Ne zaboraviti Baraka i (uhapsenog) senatora Blagojevica...
[ owim @ 12.12.2008. 08:53 ] @
Dobio sam informaciju da se sve "besplatne" poruke gube 15. debembra u ponoć.

I dalje čekam MTS potvrdu na Forumu, kako bih blagovremeno podneo tužbu za obeštećenje u visini od 12.448 din.

A šta ćeš TI uraditi?
[ owim @ 12.12.2008. 09:19 ] @
A sada sam dobio Backoffice info da "za sada" *nema* brisanja poruka iz letnje kampanje. Kako me sve ovo nervira! Grrrrrr.
[ sanja2010 @ 12.12.2008. 09:19 ] @
Valjda januara?
[ srdjan_m @ 12.12.2008. 09:33 ] @
Pa ljudi šta se uzbuđujete, to je normalno kod MTS-a da retroaktivno primenjuje nova pravila. Šta tek reći kad su posle samo par meseci ukinuli prenošenje besplatnih minuta i poruka u MIX paketima. Preko noći su mi obrisali oko 750 minuta i isto toliko poruka pa nikom ništa.Može im se...
[ vadamp @ 12.12.2008. 11:01 ] @
To ce stvarno biti vrhunac njihovog bezobrazluka ako ogranice i letnju akciju do 15. januara! Mada ne bi me chudilo, ipak je to funjarski i najbezobrazniji monopolista Telekom.
[ Aleksandar Ilić @ 12.12.2008. 11:18 ] @
Citat:
srdjan_m: Pa ljudi šta se uzbuđujete, to je normalno kod MTS-a da retroaktivno primenjuje nova pravila. Šta tek reći kad su posle samo par meseci ukinuli prenošenje besplatnih minuta i poruka u MIX paketima. Preko noći su mi obrisali oko 750 minuta i isto toliko poruka pa nikom ništa.Može im se...
Oni su se tu ogradili izjavom da imaju pravo na izmene u tarifnom paketu, tako da je te pravno u redu. To važi i kod ostale provajdere, pročitajte u ugovoru. Dok kod 1.200 promocije to nije slučaj, nisu se ničim ogradili i išla je kao vremenski neograničena.

Citat:
owim: Podneo bih tužbu.
Ako bude trebalo svedočenje drugih korisnika ili šta već, računaj na mene. Jer ja sam kupio novu karticu da bih mogao da aktiviram 1.200 vremenski neorganičene poruke. Letos sam ispucao samo 40-50 i to je to. Inače, nikad ne bih kupio karticu da su bile vremenski ograničene.
[ vadamp @ 12.12.2008. 12:47 ] @
i ja cu da pomognem ako treba...
[ owim @ 12.12.2008. 13:22 ] @
Sačekajmo da vidimo šta će biti. Poslao sam pismo upozorenja pred tužbu direktorki korisničkog servisa (koja zna koliko sam "nezgodan"). Ali šta nju boli... "siglo odozgo"... Ja sam uvek bio "single gun man", kakav je konkretan predlog oko udruživanja? Naravno, što više ih bombardujemo, to ima efekta, ali bojim se da to *uopšte* ne stiže do onih koji donose odluku.

Svestan sam da je moja potencijalna tužba uzaludna. Ali ne i ako se ponovi više puta, od više korisnika. Zato ne gubim nadu, jer ovo nije prvi put.

Problem sa prepaid-om je što ne postoji nikakav potpisani dokument, nemaš pravno za šta da se uhvatiš. A kod postpaid ugovora, oni su sami sebi dali sva prava.
[ synn @ 12.12.2008. 19:00 ] @
Ma daj... sta vredi tuzba? Vratice oni tebi tvojih 200-njak evra, samo da cutis, a od ostalih ce pomaznjavati milione. Ako mislis da ih tuzis, ukljuci neko udruzenje potrosaca u celu pricu. Tu je bitna masovnost. Inace mrka kapa.
[ notaboo @ 12.12.2008. 19:16 ] @
U potpunosti se slazem sa synn-ovim misljenjem !

http://www.nops.org.yu/cms/
[ owim @ 12.12.2008. 21:32 ] @
Ok. Nemam iskustva s time. Video sam da se NOPS bavi "čije je dvorište lepše", "upoređivanje namirnica"... Koliko su kredibilni za ovakav pothvat i koliki je njihov medijski i realni uticaj.

Još jednom: naravno da ne očekujem da moja tužba upali. Niti da ću dobiti "svoje poruke" u porukama, niti na drugi način. Ali, umesto talasanja kukanjem, bar nešto ću da radim. Inače pozivanje 789 je bezveze, oni nemaju uticaj, dakle mora pismeno, da bi stiglo Backoffice-u. Mogu svoj dopis da zakačim uz poruku ako nekoga mrzi da piše sam (Upozorenje pred tužbu).

Ili: da sačekamo šta će biti, pa onda. Naravno, oni mogu 15. jan da odluče šta će biti 15. jan :-).
[ owim @ 12.12.2008. 22:55 ] @
Dobio sam MTS odgovor:

"Poštovani,

O eventualnom brisanju poruka iz prethodnih kampanja nemamo informaciju.

S poštovanjem mt:s"
[ m257 @ 13.12.2008. 00:09 ] @
Ja vam lepo kazem da jos nista nije odlucneno, moja koleginica sa studija i dobra prijateljica radi u MTS-u. Tako da stare poruke jos uvek vaze!!

E sad, to sto dobijate oprecne - I NETACNE - informacije od operatera to je druga stvar... Obavezno kad zovete pamtite njihova imena, radi eventualnih kasnijih zalbi i dok se ne ozvanici ne panicite!

Samo jos jednom ponavljam, ako na kraju ipak odlice da obrisu poruke - ne budite iznenadjeni! E tada je sve na vama koji ste osteceni, da li zelite da se borite ili ne! :)
[ zALFex @ 13.12.2008. 00:24 ] @
Imam utisak da ce obristai poruke na tarifama koje nisu tipi, jer je ona promocija vazila samo za tipi tarifu, a ova vazi za sve!
[ demi035 @ 13.12.2008. 19:07 ] @
Ako ovo cita neko ko se nesto pita u MTS-u, ja ga molim I preklinjem da mi ponisti one poruke koje sam kupio letos, ali molim vas ponistite mi te poruke! Tuzicu vas odmah 16.januara! A u istom trosku tuzicu I trzisnu inspekciju koja mi ni posle 6 meseci nije poslala odgovor na prijavu protiv mts-a! pojavila se grupa na facebook-u (udruzenje korisnika mobilnih telefona – srbija), ali ne znam da li sme da se ostavi link ovde. Jedini nacin je da se udruzimo protiv ovih lopova.
[ vadamp @ 14.12.2008. 18:59 ] @
matori, chitaju oni sve kako bi znali shta korisnici misle i shta je potrebno da urade kako bi im izashli u susret!


p.s. eh, ta ironija...
[ MilanMilan @ 15.12.2008. 19:36 ] @
Ja sam se vec zareko - ako ukinu te poruke, raskidam postpaid ugovor i bacam sve 064 kartice i necu vise da cujem za njih. X puta su me do sad zaebali, ovo bi bila kap preko chashe.
[ ironman @ 16.12.2008. 22:39 ] @
Ko je lood da da 200 din za 1000 SMS poruka ogranicenog trajanja (< mesec dana), kada smo letos imali 2x1200, za 2x2oo.
svetska ekonomska kriza ili sta:)?