[ c-h-d-mcarcode @ 08.12.2008. 16:23 ] @
Imao sam SE w950i, pre nego sto sam ga prodao napravio sam backup file od imenika a sad imam Nokiu N82 pa bi hteo taj imenik da prebacin na nju, pa me interesuje dal moze nekako, extenzija fajla je bm3...?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 09.12.2008. 19:08 ] @
Ubuduće koristi besplatne usluge sajta zyb.com. Sinhronizuješ kontakte sa njima, a onda ih svučeš na drugi telefon.
A za taj bm3 fajl, ono što bih ja uradio..skinuo floAt's Mobile Agent, pa probao preko njega da uradim nešto sa tim backup fajlom.

Ako to ne uspe, onda nađi nekog sa istim telefonom, pa ubaci taj backup kod njega, odradi sinhronizaciju sa ZYB-om, pa onda na novi telefon. Ili to isto samo preko floAt-a.
[ Mariouss @ 16.12.2008. 08:25 ] @
Da li postoji kakva mogucnost, da se imenici prebace iz SE u Nokiu. Imam preko 1000 brojeva na telefonu.
Postoji li kakva aplikacija da se to napravi. Poznata mi je metoda prebacivanja preko SIM kartice, kopiraj na sim pa sa sim-a na telefon, i tako bi treba bar pet puta uraditi.
Postoji li sta jednostavnije?
Da li je iko ovako nesto slicno radio.?

POzdrav!
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 16.12.2008. 12:03 ] @
Pogrešan podforum, ovo je za Symbian.

Takođe koristi pretragu. Baš pre par dana je opet o tome pričano.

Spojiću ti ovu temu sa tom, gde se nalazi odgovor.
[ c-h-d-mcarcode @ 24.12.2008. 23:33 ] @
Skinuo i probao floAt's Mobile Agent ali mi izbacuje greski pri povezivanju telefona...Probacu opet nesto da cackam.