[ Aleksandar Klickovic @ 08.12.2008. 19:22 ] @
Postovani zeleo bih ili da promenim ili da obrisem svoj profil, i da postavim novi sa svojim licnim podacima.

Naime rec je o profilu askaratazor koji sam registrovao pre nekoliko godina dok sam bio entuzijasticni "wanna be haker", a vise klinac koji je zeleo mnogo toga da nauci.

Vremenom sam naucio dosta stvari i poceo da radim, posao mi je dosta vezan za internet i zeleo bih od sada da sve svoje buduce postove ljudi prepoznaju po mom pravom imenu.

Tako da bih vas molio da mi date mogucnost da koristim ovaj novi profil, a onaj prethodni da se obrise ili jos bolje, zakljuca (ako postoji mogucnost) i da stoji tu da me podseca na neka lepa vremena.

Ukoliko su potrebne neke dodatne informacije o samom profilu mogu odmah da posaljem.

Srdacan pozdrav,
Aleksandar Klickovic
(ex askaratazor)

(Sto se mene tice neka se poruka odmah obrise kad je procita neki moderator/administrator, posto je pitanje primenjlivo samo u mom slucaju )
[ Bojan Basic @ 08.12.2008. 21:10 ] @
Ukoliko sam dobro razumeo, hoćeš da ubuduće koristiš ovaj nalog s kog upravo pišeš, a stari više ne želiš da koristiš.

Ako je tako, slobodno to učini, nema potrebe da se ikome javljaš.
[ Aleksandar Klickovic @ 08.12.2008. 22:37 ] @
Ok, odlicno, mislio sam da to spada pod neku obavezu da korisnik moze da ima samo jedan nalog, pa nisam zeleo da dodjem u situaciju da me banuju ili sl. (valjda mi je to uslovni reflex od on-line igara gde je multiacc svetogrdje).

U svakom slucaju hvala, moze lock, delete, anything