[ pliske @ 09.12.2008. 21:58 ] @
problem je na jednom od popularnih sajtova za druzenje
moja zena je na tom sajtu i lik je poceo da preti da ce da joj napravi haos na poslu jer zna odakle se loguje i naravno znao je i kako se firma zove i koja je adresa
problem je sto je to drzavna firma pa bi stvarno mogao da joj napravi velike probleme

mene zanima kako ona moze da se zastiti od toga i kako ja mogu da saznam to isto sto on zna, da bi mogao da ga opomenem i da mu objasnim da nije jedini koji ima mogucnosti da sazna ko se i odakle loguje

pomenuti sajt je karike ,verovatno znate o cemu se radi

unapred zahvalan na saradnji
[ dava @ 19.12.2008. 20:19 ] @
Brate, da sam na tvome mjestu vise bih se zabrinuo zbog toga sto mi se zena upoznaje sa raznim likovima sa tog sajta. :)
Sto se tice tih prijetnji, mislim da je to blefiranje, a do tih informacija, koje posjeduje, mogao je doci na mnoge ne hakerske nacine. Nisi rekao kako bi joj mogao napraviti haos, niti vidim motiv za tako necim. Vrlo lako je moguce da joj je to neki kolega sa posla, mozda je namjerno zeza na taj nacin, e sad pitanje je zasto?
[ Milos Dedijer @ 20.12.2008. 00:27 ] @
Pa rekao je... blejanje po forumima u radnom vremenu i nije bas najpametnija stvar. A inace to gde radi mogao je da sazna samo ako mu je ona rekla.
[ pliske @ 20.12.2008. 07:24 ] @
znaci nemam razloga za brigu ok hvala na pomoci
[ ivanv100 @ 04.01.2009. 16:33 ] @
Ako nastavi,javi se nama,pa ces da vidis da li ce i dalje da preti...
[ pliske @ 05.01.2009. 11:29 ] @
@ ivanv100
hvala na ponudi ali se lik ocigledno predomislio kad sam mu rekao gde ja radim
doduse malo sam slagao ali postigo sam zeljeni rezultat