[ vnikodijevic @ 12.12.2008. 08:11 ] @
Moji domeni www.sokobanja.com www.sokobanja.net i www.sokobanja.eu su bili hakovani unazad cele godine od strane jednog tipa koji mi je ubacio skripte u sajtovima kako bi mogao da menja robots.txt i tako ih je skidao sa googla kada se pojave. PITANJE: juce su svi ti domeni dobili nazad page rank ali ih i dalje nema na pretrazivacu, inace dok nisu nestali svi domeni su bili na prvoj strani googla na poziv "sokobanja", sta se to desava ako iko zna i moze da pomogne.
Pozzzzzzzz
[ websurfer @ 12.12.2008. 19:07 ] @
A jel znas kako ti je ubacio te skripte?
[ vnikodijevic @ 13.12.2008. 07:06 ] @
Kako ne bih znao, kada mi je taj bolesni um pre tri godine otvorio kad mene kuci nalog za gmail, i tek sam sada video da mi je tada ukljucio prosledjivanje poste na njegom mail, tako da je znao sve moje pasvorde za sve sajtove koje imam. Pa ne da je idiot nego je bolesnik u mozak, BOG ce njemu da presudi ja se nadam, nego zbog cega na sajtovima www.sokobanja.com, www.sokobanja.net i www.sokobanja.eu ima page rank a nema ih na pretrazivacu google. To me interesuje jer vo sto se desilo je u razmatranje sa tuziocem, videcemo kako da se odradi.
[ pancevac2006 @ 27.12.2008. 13:28 ] @
Citat:
korisnik007: Moze li neko da objasni kako i ja to mogu da uradim,da preusmerim neciju postu na svoj mail ?I kako da se zastitim od toga... ?


Kako si ti pametan. Ti bi voleo tudju postu da preusmeris na svoju a isto tako bi voleo da sebe zastitis od toga.
E svasta.