[ eldar22 @ 13.12.2008. 18:11 ] @
Molim sve gsm servisere koji iz svog iskustva mogu predloziti Univerzalni Box za servisiranje (dekodiranje i flesovanje) mobilnih uredzaja, kao i ostale kontakt informacije (telefon i mjesto) gdje se Box moze kupiti, kao i po kojoj najnizoj cijeni.
Unaprijed Hvala !!!

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Vasic dana 13.12.2008. u 19:21 GMT+1]
[ BVC-Project @ 13.12.2008. 20:07 ] @
Ako se misliš profesionalno baviti GSM servisom onda nema jednog boxa koji će zadovoljiti sve zahtijeve soft. popravka,to znači,bar iz mog iskustva,da moraš za jedan brand imati najmanje dva različita boxa ili alata za flešanje ili unlock telefona.Sa jednim boxom ćeš uvijek imati problema i uvijek će te zezati za neki telefon.Ako hoćeš "bez problema" popravljati telefone onda kupuj po dva ili tri,kolko ih ja imam,različita alata za pojedine vrste mobilnih uređaja.
Ali evo za tvoju pomoć da ti navedem neke koji su TOP već duže vrijeme,HWK,Vygis,SEtool,NSPro,JAF,MSS II,Rocker,Furious,Infinity,MT,Cruiser i ima ih još (sve ih imam i sve koristim),i kad to sve nabaviš onda ćeš vidjeti da nema jednog jedinog koji sve objedinjuje,a za to treba dosta vremena a i para.
Pozdrav i sretno!
[ eldar22 @ 14.12.2008. 10:28 ] @
Hvala stari, naravno nisam mislio na samo jedan BOX, bar se nisam izjasnio kako treba.Da upoznat sam sa nekim boxevima koje si ovde nabrojao,al me zanima dali bi mi mogao reci gdje ih ti nabavljas i ako nije problem da mi ostavis par tel. brojeva koje mogu okrenuti,ili neki drugi kontakt (site,e-mail) da se malo detaljnije raspitam za boxeve...Pozdrav
[ BVC-Project @ 14.12.2008. 12:16 ] @
Za nabavke boxeva morat ćeš još malo potražiti na forumima gdje ih ima na prostoru bivše yuge,tu ti ne mogu pomoći pošto ja kupujem boxeve u majčici Kini.Ali kolko ja znam imaš dobar shop u Beogradu.
Pozdrav.

bez reklama, linkove na PP

[Ovu poruku je menjao skymobile dana 15.12.2008. u 11:13 GMT+1]
[ mobit shop @ 18.12.2008. 08:38 ] @
samo pazi da nekupis klon jasam kupio jedan ufs-hwk imam strasnih problema neupotrebljiv je sretno sa kupovinom
[ Iksi @ 19.12.2008. 12:01 ] @
kolega, ako znas od koga kupujes neces dobiti clone osim ako to sam ne
zelis... Ne znam da li smem da napisem ovde ali deki 3 g je zakon sto se
opreme tice.
[ kosmodiks @ 15.12.2010. 23:07 ] @
zelim kupiti box za otkljucavanje samsunga odnosno z3x box ako je nekako moguce da se kup to u srbiji, ocekujem odgovor hvala unapred.
[ svakaVamcast @ 16.12.2010. 07:51 ] @
Pa stvari su se malo promenule, u odnosu na proslo vreme (hvala bogu).

E ovako je u Srbiji :

1. Moras imati otvorenu firmu koja se bavi servisom
2. Jendoj od dve VP u srbiji koja se pored ostalog bavi i prodajom BOX-eva dostaviti podatke od firme (sa PIB-om i ostalo)
3. Poosle provere u APR-u i sl. dodeljuje ti se status servisera
4. Platis i dobijas na "ruke" sve sto pozelis
5. Posle nekog vremena (citaj par godina rada) i ostvarenog profita, dobijas "rabat"

P.S. Time je sprecena nelojalna konkurencija.