[ Chumpitas088 @ 15.12.2008. 11:41 ] @
Pozdrav svima,

O cemu se zapravo radi. U procesu smo izrade browser multiplayer igrice za koju su potrebne slike svih elemenata igre. Mi smo tim ljudi, entuziasta, koji hoce da pokrenu tako nesto i u timu nam nedostaje jedan ili vise artista koji mogu da odrade te vizuelne elemente.

Igra je ratno-politicka, na bazi micro-managmenta. Za samu igru je neophodan veliki broj slika gradjevina, oruzija, tenkova, brodova, aviona, vojnika itd. Slike bi trebale da budu 3D, ali se sam prostor ne rotira u 3D okruzenju, tako da je recimo za sliku neke fabrike dovoljna 3D fotografija iz samo jednog ugla.

Ne znam da li se dobro izrazavam, pa cu staviti screen iz jedne slicne igrice, cisto da se vidi ideja.




Vremenski se igra odvija u periodu poslije drugog svjetskog rata, tako da sve treba da bude prilagodjeno tom dobu. Osim toga, postoji vise sila (drzava) u okviru igre, pa svaka od njih ima svoj specificnosti (japanski vojnik ne moze nikako da izgleda isto kao i ruski). Slike treba da su sto blize pravim, realnim ljudima/gradjevinama. Dakle ne karikature, nego nesto sto ce da lici na nesto stvarno.

Plan rada je sledeci. Na e-mail koji cu ostaviti na kraju da se jave svi zainteresovani i posalju CV i neke od svojih radova, ako je moguce, sa tematikom sto blizom ovoj o kojoj sam govorio. Poslije toga ide faza u kojoj cemo izabrati nekoliko najboljih i zadati im konkretne zadatke, vezane za igricu, poslije cega cemo izabrati jednog ili vise covjeka koga primamo u nas tim.

Izvinjavam se ako se nisam koristio ispravnom terminologijom, ali mislim da ce svako shvatiti o cemu se radi.

Projekat je dosta ozbiljan i potrebni su ljudi koji ce odgovorno shvatiti svoj posao, ispostovati rokove i uzivati u stvaranju svega ovoga.

Evo i podataka za kontakt:

[email protected]

Rok za prijavu: 21.12.2008.