[ Mikki83 @ 17.12.2008. 18:47 ] @
Samsung D880 UST PRO 2. Nasao sam flash fajlove. Sta dalje, urdimi "make job" na oba procesora ili na master ??

Ako je neko radio, samo neka mi malo objasni. Jer hocu samo da promenim jezik na telefonu.
[ BVC-Project @ 17.12.2008. 20:56 ] @
Radim sa NSPro ali postupak je isti,moraš čekirati i MCU master i MCU slave,i tako ga isflešaj.
[ Mikki83 @ 17.12.2008. 21:11 ] @
Pitam, jer negde sam nasao da treba prvo master, pa posle slave...
[ Mikki83 @ 22.12.2008. 11:40 ] @
Da li je neko imao slicno iskustvo ????
Odradio sasm flesh samo na masteru kod D880 i skinuo ga, i ima Ruski koji sam i zeleo.
Jednostavno, hteo sam davidim sta je odradjeno, kad eto resenja.

Ima li neko komentar ili slicnu situaciju ?

Ne mora se raditi na oba procesora flash !
[ svakaVamcast @ 22.12.2008. 16:27 ] @
Mora
[ Mikki83 @ 22.12.2008. 19:08 ] @
Izvini, mora ! ok. A zasto, ima li kasnije posledica... ??????????
[ svakaVamcast @ 22.12.2008. 19:59 ] @
Ajdemo ovako :

Telefon ima 2 (DVA) procesora,
Telefon ima 2 (DVA) flesa,

ti ubacis jedan fles (master) i telefon pali i ima jezik koji si hteo,a nisi mu ubacio fles za drugi procesor i fles.Kazes da radi i da moze tako.Ok ajde ti meni reci,zasto mislis da taj model telefona ima 2 (DVA) procesora i 2 (DVA) flesa ? Sta je ono kao ne moze on da radi i na jednom procesoru i flesu.......pa moze,ali kako ?

Ti trenutno imas u telefonu u 2 (DVA) procesora i 2 (DVA) flesa -> dva razlicita fimvera ! Pa sta mislis kako to radi ?

Razumesli sta sam ti rekao ? Ovo sam napisao bas tako da bi shvatio gde si pogresio.

P.S. Opet ti kazem,nadji nekoga tamo gde si trenutno (u Italiji,ako se dobro secam) da te uvede u posao,jer trgovina i servis nemaju ama bas nikakvih zajednickih tacaka,sem da ima veze sa telefonima. Zar ne ?
[ Mikki83 @ 22.12.2008. 20:06 ] @
DA razumem DVA PROCESORA.
Zato i pitam da li ima posledica i tome sl.

Od sada uvek cu raditi na oba !!

A to za posao, tesko da ti objasnim....

HVALA, na savetu !