[ Sharky9 @ 17.12.2008. 21:59 ] @
Poz

Koliko vidim ima samo jedna slicna http://www.elitesecurity.org/t...a-da-radim-kad-ne znam-da-crtam tema ali je zastarela pa mi glupo da je ponovo ozivljavam!A i ne znam gde da svrstam moju temu pa sam stavio ovde.

E ovako, znaci celog zivota zelim da naucim da crtam al uvek me je nesto sprecavalo da se koncentrisem na crtanje jer pored crtanja volim i kompove a kad sednem za komp nema ni c od crtanja (sad je poceo polako da me manje interesuje komp mislim igranje na njemu googlanje pravljenje web stranica koje mogu samo da uploadujem na neki free hosting sve u svemu ocu da se menjam :P) tj pokusao sam par puta al ne ide mi nije to to.Pa bih zeleo da mi neko od vas da neki savet sta? kako? neka pravila,knjige i tako to....
Da ne bude zabune nisam baaas totalni tantus za crtanje.Mogu npr. da gledam u sliku i da je solidno nacrtam al hteo bih bolje i hteo bih da naucim da crtam pokrete iz glave.Smorim se svaki put imam kad ideju a ne mogu da je prenesem na papir i tako
I sad imam dosta vremena da ucim posto mi je promaklo to ranije pa bih vas zamolio za help hvala unapred pozz
[ ogya @ 02.01.2009. 18:14 ] @
Kakav si sa engleskim, imaš gomilu tutorijala na engleskom?!
[ NICS @ 04.01.2009. 11:25 ] @
Pogledaj ovaj link:
http://kewlshare.com/dl/527fb8cd0bbe/Crtanje.rar.html
[ karatista @ 04.01.2009. 11:56 ] @
ako naucis da dizajniras mozda ce te minuti ta zelja da skrabas ....
pogledaj imas dosta tema na forumu za photoshop , kazi da dizajnu :)
[ Sharky9 @ 06.01.2009. 15:47 ] @
Ih najzada neko :D

Citat:
ogya: Kakav si sa engleskim, imaš gomilu tutorijala na engleskom?!


Pa ovako , znam solidno engleski ali problem mi je sto ne znam odakle s kojom knjigom ili tutorijalom da krenem!Pocetak mi je uvek bio najtezi !U svakom tutorijalu nesto drugo pise, neka druga tehnika ,lakse je ovo od onoga , a za mene kao pocetnika je to zbunjujuce :D



Hvala na slikama NICS bice od koristi ;)

Citat:
karatista: ako naucis da dizajniras mozda ce te minuti ta zelja da skrabas ....
pogledaj imas dosta tema na forumu za photoshop , kazi da dizajnu :)


Aj pogledacu mada neverujem al sto vise naucim to bolje :D