[ StudioIbro @ 22.12.2008. 13:32 ] @
Znam da može i da se radi u foto šopu ali kako? Veliki lajer ili tampleit izmenjati fotografije a da se uradi da kamera ide od fotografije do fotografije i redom i da to postane snimak jako bi mi koristilo za uvode za svadbe.Ako neko zna a sigurno zna neka piše pliz!
[ Misa_exclusive @ 22.12.2008. 20:48 ] @
U fotosopu samo mozes napraviti podlogu tj sliku velike rezolucije na kojoj ćeš poredjati te fotografije. E kasnije tu sliku uvezeš u after ili neki program za montazu i onda pravis vestacko kretanje po toj slici.
[ bytefx192 @ 23.12.2008. 11:14 ] @
Uradis sliku u photoshopu, i snimis kao psd, svejedno.... Uvezes u Aftereffects i pravis animaciju pomocu kamere. Mada je bolje da napravis nekoliko slika u photoshopu, poredjas ih (ukljucis opciju 3D u afteru) i kasnije setas kameru.... Imas milion mogucnosti :)
Samo ga moras dobro uvezbati... :)

Pozdrav !
[ StudioIbro @ 23.12.2008. 19:40 ] @
Hvala ljudi uspeo sam napravio sam lajer velikih dimenzija u psd formatu i u premijeru cs3 izmontirao da kamera ide od slike do slike i u jednom polju gde je trebala slika ostavio prazno i podvukao video sapis lijepo izgleda.
[ bytefx192 @ 24.12.2008. 11:38 ] @
Ustvari, u PRemiere i nemas kameru ! U Afteru mozes mnogo lepse izanimirati kameru, dodati refleksije, svetlost, neke lepe efekte za izabranu priliku....
Mada, i u Premiere, kao sto i sam kazes, moze lepo da izgleda !

Pozdrav !