[ BioSQUAD @ 23.12.2008. 23:22 ] @
Danas sam dobio pismo od Telenora:


Postovani Korisnice,

Praznici su vreme kada zelimo da svoje najblize obradujemo poklonima. Ove godine, Telenor se pobrinuo da zejedno iznenadimo vama dragu ososbu.
Mi poklanjamo telefon Samsung B130, a vi poklonite po 500 dinara kredita tokom sest meseci.
U slucaju da osooba koju poklanjate nema prepaid broj, Telenor ce na vasu kucnu adresu zajedno sa telefonom poslati i besplatnu prepaid karticu.

Kreditiranje se vrsi automatski sa vaseg postpaid broja, a na izabranom prepaid racunu iznos kredita bisce uvecan za 500 din mesecno.
[ calexx @ 23.12.2008. 23:52 ] @
Ako znaš nekoga kome je potrebno 500 dinara kredita mesečno, dobiješ telefon. Inače telefon nema ništa, jedini koji ima manje od njega je onaj što ga Vip daje za 999 ali je ok za razgovor i sms.
[ BioSQUAD @ 24.12.2008. 00:04 ] @
Osim postpaida, koristim cesto i prepaid paket poruke. Cesto punim taj broj, pa telefon cu dati nekome za poklon. Jer toliko trosim na prepaid, pa sad isto mi dodje meni.
[ zzviktor @ 24.12.2008. 00:06 ] @
Nista posebno, ali originalno...
[ agasoft @ 24.12.2008. 11:43 ] @
Da, ali mu je baterija strava...
[ EmilijaV @ 24.12.2008. 18:53 ] @
Bas vam hvala, da ne bi vas ne bih ni znala za ovu akcuju. Nikakvo mi pismo nije stiglo, a bas bi mi odgovarala ova akcija. Malopre sam zvala korisnicki servis i prijavila se, posto imam pravo. Valjda nisu svima poslali to pismo...

Telefon je idealan za moju mamu kojoj nista ne treba od nekih funkcija, a inace sam mislila da joj kupim za NG neki najobicniji. Sad cu ga dobiti dzabe! Trebalo bi i malo sinu da nagomilam kredita, jer ce putovati u inostranstvo za nekih 5 meseci, pa da ima. Posto mu ovako toliko kredita ne bi trebalo mesecno, ali kredit nema nikakvo ogranicenje, pa ne smeta da pocnem sad da placam po 500din, kad bude posao ionako bih morala da mu uplatim vise odjednom.

Uglavnom, za mene je ovo idealna akcija, bas mi je pala sad kad mi treba!

Hvala vama sto ste me obavestili!!!
[ deki77 @ 24.12.2008. 19:21 ] @
Ovaj telefon sam ja kupio u AUT za 19.90eur + kartica sa 5eur BONUS kredita..
ovde
[ bakara @ 24.12.2008. 22:42 ] @
Jel to onaj isti telefon sto oni prodaju za 2500din. na prepaid?

[ BioSQUAD @ 25.12.2008. 01:06 ] @
Da, isti je ko na prepaid.
Super je akcija za poklon nekome.
[ EmilijaV @ 25.12.2008. 02:10 ] @
Akcija im je fenomenalna, ili se uklapa u moje potrebe, pa je zato hvalim! Daj Boze da ih ima jos, pa da oduvaju onaj primitivni MTS!
A koliko vidim, telefon je sasvim solidan za osnovne funkcije.

Inace, ako nekoga zanima, stize u roku od 3 radna dana na kucnu adresu. Ja se prijavila, pa javljam kad donesu.
[ EmilijaV @ 30.12.2008. 18:29 ] @
Jutros su mi isporucili telefon i mogu vam reci, po onome sto vidim da je sasvim solidan za razgovore i poruke!