[ Branko Santo @ 24.12.2008. 09:53 ] @
Kako ne bih sam prolazio kroz kosmar spremanja CCIE R&S zeleo bih to da podelim sa nekim :)

Moj trenutni plan, a bilo bi sjajno da to bude tempo ko je voljan da radi, je ovakav.

Poloziti pismeni do 30. Juna 2009. Lab datum za odluciti posle.
Materijali:
TCP/IP Routing Volume I
TCP/IP Routing Volume II
Cisco Press CCIE Study Guide 3rd edition
Internetwork Expert Workbook I (technology labs)

Ovo ostavlja oko dva meseca po knjizi i Workbook uz sve to, mislim da je sasvim dovoljno vremena. Cilj mi je da odmah posle written pocnem da spremam i lab tako da budete spremni i na to.

Lokacija nije preterano bitna Novi Sad bi bio strava da mozemo nekad da se napijemo od muke ali ne diskriminisem uopste :)

Ozbiljnost, odlucnost i cesto prisutstvo na netu is a must.

Pruzam pomoc sa materijalima, podesavanjem dynamipsa pa cak i podesenu virtualnu masinu sa istim.

Ko je voljan neka se javi ovde, na PM ili neki od IM-ova
MSN: santobranko [et] yahoo [tacka] co [tacka] uk ili
Skype: BrankoSanto

U zdravlje :D
[ jorganwd @ 24.12.2008. 21:18 ] @
Pa sta si odlucio, CCIE ili CISSP? :)

Kad mozes negdje postaviti share od shon harris video predavanja koje si konvertovao u mp3? Valjalo bi mi poceti to opet lagano spremati? I znas li sta je bilo sa novembarskim polaganjem u BG-u, je li odrzano? Izvinjavam se na offtopicu....


Sretno sa CCIE, ja se jos premisljam za CCNP... (tezina mi je zbog toga sto ne znam sta ce mi :) )
[ Branko Santo @ 24.12.2008. 22:16 ] @
Ma CISSP je bezveze, suvise je lak :D to cu malo kasnije ovo mi je bas onako izazov :)

Sto se mog day-to-day posla tice ne koristim ja ni CCNP sto sam polozio ali volim da ucim pa sto ne bih bio koristan.

CISSP polaganje je bilo koliko je ljudi izaslo nemam pojma.
[ Ungachacha @ 25.12.2008. 22:28 ] @
trenutno nemam znanje da ti budem study partner ali ti najskrenije zelim da POJEDES taj ispit pa da nam se hvalis kako je bilo u famoznom Briselu!!!!!!







Srecno!!!!!