[ H@usto® @ 26.12.2008. 01:55 ] @
Dakle, imam bas cudan problem... Na jednom svom kompu sam instalirao Windows Live Messenger i radi sve lepo (kao i na drugim, kod drugova itd.), ali kad sam instalirao na drugom svom, nemam nijedan kontakt u listi. Instalirao sam ponovo messenger, i opet nema. Cak i kada udjem na Options/Privacy, ne pokazuje da imam, a kada hocu da ubacim nov kontakt, ne ubaci uopste, kao da nista nisam uradio. Napominjem, da na svakom drugom radi OK, samo na ovom nece, koji mi je i najbitniji, a dok sam koristio Beta verziju, takodje je sve savrseno radilo. Instalirao sam i posebno 'Contacts', 'srt' i 'dw20shared' i opet nece. Znam da mi nesto u racunaru ne valja, ali zna li neko sta? Sve sam pokusao i poslednje je ostalo da ovde pitam...
[ awaks @ 02.01.2009. 19:56 ] @
I kod mene se javlja isti problem... Pokusao u vise navrata da kompletno obrisem i messenger i ostale live komponente, pa cak i registry sredio na svom compu ali ne pomaze...
Ako je neko uspio da rijesi problem neka to podijeli sa nama...

p.s.
kod mene ni beta nije radila a ni ova 2009 finalna verzija dok na drugim racunarima ta ista radi
[ H@usto® @ 03.01.2009. 11:52 ] @
Moguce je da se sukobljava s nekim od programa koje imamo instalirane, pa ne moze da dovuce kontakte sa servera. Stvarno ne znam sta bi drugo moglo biti, jer sam i ja sve i svasta pokusavao. I sad, 'za bruku', moram da koristim Windows messenger. :s
[ awaks @ 09.01.2009. 21:20 ] @
Heh "za bruku" ja nemam tog windows messengera... Kako je nesto' ni sam ne znam :D
[ H@usto® @ 15.01.2009. 19:23 ] @
Pojeo ga "Live". :) Izgleda da cu ja da brisem sistem, nema drugog leka... :(
[ awaks @ 10.02.2009. 21:34 ] @
Radi li nakon reinstalliranja sistema?!
[ Anchily @ 23.09.2009. 00:59 ] @
I jel na kraju neko resio ovaj problem :(
[ Aleksandar Vasic @ 23.09.2009. 02:45 ] @
Problem se resava uklanjanjem svih mogucih verzija WLM-a(procitati TOP temu o problemu brisanja WLM-a) i instalacijom najnovijeg.
[ Anchily @ 23.09.2009. 14:11 ] @
sad cu odmah da probam...nadam se da ce mi uspeti!!! Hvala u svakom slucaju!!