[ mmix @ 27.12.2008. 10:48 ] @
Problem sa 1.9, centar panceva nije dobro odradjen sto pravi probleme sa rutiranjem i nije bas 100% sredjeno pancevo ko sto pise na sajtu:

Ako ovde ima nekog iz InfoTeam-a evo opisa problema (oznacio sam delove ulica slovom)

[att_img]

A - Masarikova, nije rutabilna za vozila (pesacka zona)
B, D, E, F - ova "U shaped" ulica obilazi oko gradskog parkica (ceo blok oznacen zelenim krugom) i ta CELA ulica ukrug se zove "Trg Kralja Petra I", nije ni zmaj jovina ni jegoseva ni masarikova. Dakle park je ogranicen sa jedne strane sa ulicom Petra Drapsina, a sa tri strane ulicom Kralja Petra I. Inace, Trg kralja Petra I nije rutabilan za vozila, sve je pesacka zona. Sokace koje spaja Trg sa JNA je takodje pesacka zona i nije rutabilan.
C - Zmaj Jovina, rutabilna je za kola, ali je corsokak, tj Zmaj Jovina nije spojena putem sa coskom Trga Kralja Petra I i Masarikove (presek A, B, D)
G - ovo je Njegoseva ulica i ona je pesacka zona i nije rutabilna za vozila.
Narodnog fronta ulica pocinje od coska Trga Kralja Petra I i Njegoseve (nije pomerena ka istoku 30m kao sto je na mapi) i sada se zove "Vojvode Zivojina Misica" i takodje nije rutabilna za saobracaj vozila (pesacka zona).

U principu ceo blok izmedju Petra Drapsina, Brace Jovanovic, Karadjordjeve i JNA (izuzev onog malog corsokaka u Zmaj Jovinoj) je pesacka zona i ne moze se kolima tuda. Problem nastaje sto Garmin rutira vozila kroz tu pesacku zonu a posto je zona u samom centru grada skoro sve rute koje idu istok zapad, sever jug kroz centar lako dobiju rutu kroz pesacku zonu.

Manje vazno ali ispravno: JNA se vise ne zove tako, sad je "Vojvode Radomira Putnika" i ide samo do coska sa ulicom zarka zrenjanina (odmah pored sokaceta), deo JNA od zarka zrenjanina do petra drapsina se sad zove "Trg Slobode".
[ BioSQUAD @ 02.01.2009. 02:02 ] @
Posalji im mail, vidim da za svaki update zahvale puno ljudi. Uz pomoc korisnika, samo tako postaje mapa perfektna.
[ Predrag Supurovic @ 02.01.2009. 10:51 ] @
Posalji infomaciju Infoteam-u direktno.

[ mmix @ 02.01.2009. 13:15 ] @
Poslo. Iskreno sam bio ubedjen da ima nekoga sa infoteam-a ovde na ES-u jer se ko kroz maglu secam neke teme u kojoj je ucestovao neko sa potpisom iz InfoTeam-a. Nema veze, poslao sam im link na ovu temu pa oni nek poprave ako hoce.