[ Sopocanac @ 28.12.2008. 11:04 ] @

Vijesti: Kroz Sozinu 260 na sat
28. decembar 2008. | 02:21 | Izvor: Vijesti
Podgorica, Beograd -- Petrovčanin Marko M. Perović (18) postavio je neslavan rekord u najdužem crnogorskom tunelu Sozina, vozeći neverovatnih 260 kilometara na sat, pišu Vijesti.

Vratolomnu vožnju kroz najduži crnogorski tunel zabeležio je mobilnim telefonom Perovićev prijatelj - Budvanin D.L, koji je držeći kameru snimio kako kazaljka na instrumet tabli, za nešto više od minuta, dolazi do broja na kojem je pisalo 260.

Video zapis sulude vožnje, kojom su se hvalili mladići i pokazivali prijateljima, ubrzo je postavljen na sajt Jutjub, nakon čega je policija krenula u istragu.

Tokom istrage policija je došla do podataka da je rekorder mladić iz Petrovca, koji je uzeo očev “Audi A 8”, a potom se sa drugom D.L. odvažio na neslavan podvig.

Policija je tokom istrage, privremeno oduzela automobil, koji je Perović vozio tunelom Sozina 260 km/h.

“Upravljajući putničkim vozilom ‘Audi A 8’, on je izazvao opasnost po život svog saputnika D.L. i imovine ‘Monteput’”, saopštila je policija, koja je protiv Perovića podnela krivičnu prijavu zbog “ugrožavanja bezbednosti saobraćaja”.

Osumnjičeni je uz krivičnu prijavu predat istražnom sudiji Osnovnog suda u Baru.

http://www.b92.net/info/vesti/...category=206&nav_id=336700

-------------

snimak cele akcije dostupan na

http://www.youtube.com/watch?v=qfohaNnQcw4
[ Horvat @ 28.12.2008. 12:10 ] @
Citat:
Sopocanac: a potom se sa drugom D.L. ovlažio na neslavan podvig.


i jesu ih capili?
p.s. puna je tuba takvih snimaka,sa divljanjem ,po ~300 km/h po "autoputu" ;)

edit:vidi ti tu naplatnu rampu,lepo ti ispise koji si tip i tacan iznos...
[ Beltrammi @ 28.12.2008. 12:14 ] @
ovo je jedan od zalosnih primera kako na Balkanu ljudi ne postuju policiju i drzavu. Nije ni cudo, djetici su dugo bili pod turcima i vazno je bilo sto vise zajebati drzavu i njene organe. Danas je to ostalo inace kako bi se moglo objasniti njihovo vredjanje organa ?
[ fanfon @ 28.12.2008. 12:16 ] @
Nadam se da ce dobiti bar 2 godine buvare. Zasluzio je...
[ bugsu @ 28.12.2008. 13:22 ] @
nevoratno kakvih sve budala ima na ovom balkanu ,juce napunio 18god a ćaća mu neki đetić pa ima love da kupim Audi (đe će on da se bruka međ svojma već audi mora da uzme, a ko zna odakle mu para za taj auto) i naravno sin mu "nedodirljiv" jer mu ćale izgleda neko ....
a sin mu grama mozga nema pa ne zna da mu pukla guma ili da je naleteo na kamenčić da bi leteo po putu....špaklom bi ga posle strugali sa asfalta...
debilizam...
bilo bi dobro malo da oseti ladne zatvorske resetke ,i da se preispita odakle mu para za auto....
meni se ne cini da je to obicna verzija ,jer veoma brzo dostize velike brzine...
[ icobh @ 28.12.2008. 14:02 ] @
A ja sve mislim, ja sam lud.
[ plavi9 @ 28.12.2008. 15:56 ] @
Meni svojevremeno naplatili za 84 km/h
Ovaj i da je prosao pored njih ne bi ga videli. Zuuuuuuuuumm...
I jos pijani...
[ commissar @ 28.12.2008. 16:08 ] @
Magarci.
Ko jos normalan snima sebe u poduhvatima kaznjivim po zakonu, a to posle kaci na net?!?!?
Snimas lepo samo brzinomer, cutis sve vreme (ako bas hoces da kacis), i milina.
[ mrkii @ 28.12.2008. 16:34 ] @
Umesto da kritikujes nedelo ti ih kritikujes sto su bili glupi da ih uhvate. Svasta
[ plava_motorola @ 28.12.2008. 18:47 ] @
Citat:
bugsu: nevoratno kakvih sve budala ima na ovom balkanu ,juce napunio 18god a ćaća mu neki đetić pa ima love da kupim Audi (đe će on da se bruka međ svojma već audi mora da uzme, a ko zna odakle mu para za taj auto) i

Cudo mrco te nije Mercedes
[ bugsu @ 28.12.2008. 19:02 ] @
Citat:
plava_motorola: Cudo mrco te nije Mercedes

aaa ne pratis modu ....
nije vise stos imati Mecku vec Audija i to sto novijeg "nabudzenog" ....
Mecka bila devedesetih ( u svetu , a kod nas Pajero) ,sad je dosao Audi na to mesto ;)

nisi in ,sta sutra da dodjes na crno do para ? ti bi mecku kupio i obrukao celo balkansko podzemlje....moras biti in :)))
[ Sopocanac @ 29.12.2008. 01:36 ] @
al klinci su ludi 200 na sat to mora da priznate :)

treba stvarno imati muda pa ovako nesto izvesti

ili biti mnogo ludi i glup :)
[ žutokljunac @ 29.12.2008. 05:34 ] @
Ne treba imati muda. Treba biti pijana balava budala koja je ugrozila tuđe živote.
[ whitie2004 @ 29.12.2008. 07:32 ] @
A ne mozes biti IN sa "trinaestojulskom" lozovacom. Konzumirali su oni nesto ozbiljnije ...
[ Ivan Dimkovic @ 29.12.2008. 09:32 ] @
Citat:
Ko jos normalan snima sebe u poduhvatima kaznjivim po zakonu, a to posle kaci na net?!?!?


Mnogi :)
[ Ilic Igor @ 29.12.2008. 09:59 ] @
Sto rece Ivan, mnogi pun ih je youtube :), nisu oni krivi sto audi ide ko avetinja, aj da ih vidim sa ficom pijani koliko bi brzo isli. :)
[ jericho1405 @ 29.12.2008. 10:43 ] @
Al' obratite paznju na ovo "normalan", ovi to, definitivno, nisu :)
Vec, u buvaru na neko vrijeme, pa da se nauce malo pameti. O oduzimanju vozacke ne treba trositi rijeci.
[ bttp @ 29.12.2008. 12:27 ] @
Ovaj forum je pun moralnih dušebrižnika, licemera i wannabe advokata - diletanata.
[ boccio @ 29.12.2008. 12:36 ] @
Citat:
Sopocanac: al klinci su ludi 200 na sat to mora da priznate :)

treba stvarno imati muda pa ovako nesto izvesti

Mmmm... ne. Ako vec hoces da pokazes velicinu muda, probaj ovako nesto, za to pored psihicke stabilnosti, tehnike i snage treba imati muda kao lubenice. A da vozis 260 putem gde ti u susret moze ici porodica sa 3 deteta, treba biti budalesina koju bih zakucao par godina na robiju da dooobro razmisli o svom delu. Ej bre, pa stavi se samo u ulogu oca koji vozi zenu i decu putem, a ovakva budala mu ide u susret. Kakva muda bre?!?

Citat:
bttp: Ovaj forum je pun moralnih dušebrižnika, licemera i wannabe advokata - diletanata.

Tacno. Kakav sofisticirani exposure. Zapravo sam duboko zavidan njihovoj mladosti, snazi, i born to be wild nacinu zivota. Gledam ovaj video i potajno sanjam da imam hrabrosti i duha da se odvazim i sam na tako nesto, ali nazalost sam licimur pa cu ih kritikovati umesto da se divim njihovoj slobodi i odvaznosti. Oni su zapravo pravi arhetip Nadcoveka, kako ga je Nice lepo opisao. Da sam riba, momentalno bih ovlazio...

pf :)
[ Java Beograd @ 29.12.2008. 12:40 ] @
I sad ja kao treba da odem u tu "državu" na odmor ? Da usput strepim 'oće li biti neko od njih u isto vreme kad i ja u tom tunelu !
[ Horvat @ 29.12.2008. 12:59 ] @
@java, ajd kakve veze ima "drzava" s time???
kao po bg se tako ne divlja i po ovim "autoputevima" ;)...

alisu jos vece budale sto su stavili svoj snimak [EJ!! pA IDIOTI SE JOS I PREDSTAVILI!!!,jos broj gaca da su stavili]

[ jericho1405 @ 29.12.2008. 13:15 ] @
Citat:
Horvat: @java, ajd kakve veze ima "drzava" s time???
kao po bg se tako ne divlja i po ovim "autoputevima" ;)...

alisu jos vece budale sto su stavili svoj snimak [EJ!! pA IDIOTI SE JOS I PREDSTAVILI!!!,jos broj gaca da su stavili]

Eee, al' to nije fazon, kvaka i jeste u tome da lokalno drustvance maloumnika zna kako su to, definitivno, oni. Da se prica po gradu o tom "velikom podvigu" i "hrabrosti"...

Klasican primjer idiotizma koji ne poznaje granice.
[ 101010 @ 29.12.2008. 19:41 ] @
Citat:
boccio: Mmmm... ne. Ako vec hoces da pokazes velicinu muda, probaj ovako nesto, za to pored psihicke stabilnosti, tehnike i snage treba imati muda kao lubenice. A da vozis 260 putem gde ti u susret moze ici porodica sa 3 deteta, treba biti budalesina koju bih zakucao par godina na robiju da dooobro razmisli o svom delu. Ej bre, pa stavi se samo u ulogu oca koji vozi zenu i decu putem, a ovakva budala mu ide u susret. Kakva muda bre?!?

^!


p.s. Osman je stvarno bio lubenicar :), ali opet svesno raditi ono sto je on radio, a imati dete, nije bas normalno...
[ RobertoKish @ 29.12.2008. 20:04 ] @
prave djeticke avetinje!
[ Legionar_ @ 29.12.2008. 23:40 ] @
Za ovakve magarce trebalo bi uvesti javno bicevanje i onda lepo postaviti taj klip na YouTube uporedo sa ovim,pa da vidimo da li će biti onda junaka koji ce da stavljaju tudje zivote u opasnost.Namerno kazem tudje,a ne sopstvene zivote jer me bas briga za pijane i drogirane sinove kojima tatice kupuju luksuzne automobile i onda slupaju i sebe i njih vozeci 200 na sat.Najgore je kada usput odvedu u smrt neku nevinu osobu,koja nicim nije tako nesto zasluzila.
[ su27killeryu @ 30.12.2008. 07:14 ] @
Najstrasnije u svemu ovome je sto oni nisu uhapseni zbog ugrozavanja ostalih u saobracaju vec zbog psovanja pandura...