[ zokizoki @ 28.12.2008. 20:45 ] @
Plejer je O.K.

Sve funkcionise i cak sam nasao i softwer koji prebacuje video u format mp4 koji plejer jedino pusta ali...
Jedino ne mogu da mu napravim plejliste. Meni je ta opcija bitna jer zelim da mi plejer pusta pesme onim redosledom kojim ja hocu a ne po abecednom redu. Ne znam u cemu je problem. Instalirao sam i windows media plejer 11 koji Sony trazi da bi se rukovalo sa plejerom. Kazu da se sa windows media plejerom 11 prave te plejliste i da se takve prebace u plejer koji ih onda pusta?! Sta god sam pokusao nije uspelo. Probao sam i obicno copy-paste i ubacio listu u plejer ali je on kao takvu ne vidi i naravno ne pusta. Nigde u windows media plejeru nisam nasao opciju kojom se te liste prebacuju u plejer...

Moze li neko da mi pomogne i objasni kako se to radi??
[ mufa @ 04.03.2009. 17:15 ] @
slican problem..
skinuo sam sa nekih audio kaseta zvucni zapis. nakon sto sam to uradio ostalo mi je sirovih stotinjak minuta sadrzaja koji je trebalo da se 'izlomi' na 53 track-a. ok ... to sam uradio i dobio sam, da tako kazem, 53 tracka u mp3 formatu koje sam imenovao od 1 do 53 i winamp ih pusta po tom redu.

moj problem je .. kada sve to zapalim na cd.. obican cd player ih pusta po nekom svom zamisljenom redu... tako da kada pusta track 2, recimo ... u stvarnosti slusam track 14 recimo ...

na netu sam negdje isceprkao da bi trebao da ih preimenujem iz '1' u '001' ...i tako dalje ...
i naravno to nije pomoglo.

mozda neko zna sta bi trebalo da uradim?