[ _Diamond_ @ 29.12.2008. 07:52 ] @
Elem problem je u sledećem,već mesecima nema problema oko uploadovanja sitemap-a,već mesec-dva uploadujem svake nedelje.Međutim nešto sada neće da sve funkcioniše kako treba.Tj manje ljudi mi pristupa sajtu (nisam siguran zašto),a kos google webmaster-a vidim da je sitemap uspešno preuzet sa mog sajta.
Opet buni me što u awstats je ranije uvek pisalo kada se preuzme sitemap,a sada stoji da od 13 septembra nije preuzet sa sajta.Stvarno ne razumem šta se dešava.Pri tome sam ranije uploadovao u .xml formatu,a probao sam i u .txt sada i isti slučaj,AWstats i dalje pokazuje razliku u odnosu na google webmaster tools.

Hvala unapred na pomoći.
[ karatista @ 04.01.2009. 12:27 ] @
Mozda si smorio gugl tolikim cestim uploadovanjem sitemape ;)

ne ozbiljno cemu takva cesta promena, isplaniraj sve uradi i onda okaci sitemap...

Samo jedno pitanje ,jesi li sam radio mapu?

Nadji A1 Sitemap Generator i skini ga ,radi mesec dana posle toga mora da se plati, inace probaj sa njim da generises
mapu sajta u xml formatu i ponovo je okaci ... pa javi sta se desava
[ _Diamond_ @ 07.01.2009. 20:24 ] @
Nesporazum,mislim da mi je bio bolji protok ako jednom nedeljno uploadujem sitemap.Čini mi se da ima veze sa tim.
Generisao sam sa http://www.xml-sitemaps.com/
podešavanje - jednom nedeljno,i radilo je.Ovako mi nije jasno,pod google webmaster piše da je sitemap skinut,a awstats to ne registruje,to ne razumem ?!?!