[ serbian_boy @ 29.12.2008. 09:55 ] @
Da li neko zna kako da sada sa trenutnog messingera ,prebacim kontakte a da to neradim pojedinacno? znaci sada imam oko 400 kontakta i napravio sam novi acount gde bih hteo sve da ih predelim. dal neko zna kako? HVALA SVIMA NA ODGOVORIMA
[ neca @ 29.12.2008. 12:19 ] @
U odeljku contacts imas "save instant messaging contacts". nakon toga samo importujes fajl u novi account i to je to.
pozdrav
[ serbian_boy @ 29.12.2008. 14:10 ] @
Evo kad udjem u kontakte ovo imam. ali se nista ne desava kad klinem na to

[ Aleksandar Vasic @ 29.12.2008. 14:41 ] @
Imas na sajtu live.com ulogujes se i negde ima opcija da se importuju kontakti iz nekog drugog accounta
[ ColdKeyboard @ 29.12.2008. 15:25 ] @
Idi na to sacuvaj kontakte, sacuvaj negdje na desktop, prijavi se sa tim drugim nalogom sto si napravio i onda idi ucitaj kontakte i to je to.

Ako ne ide obrisi taj MSN, instaliraj standardni (na Engl) pa nam onda salji screenshotove jer koliko sam upucen
na nasem je pola stvari pogresno prevedeno ili ne postoje adekvatne rijeci da se prevede na nas jezik.
[ serbian_boy @ 30.12.2008. 01:00 ] @
Hvala svima na pomoci uspeo sam iz programa da uvezem i sacuvam. HVALA JOS JEDNOM SVIMA
[ Backy @ 30.12.2008. 09:10 ] @
Citat:
ColdKeyboard: koliko sam upucen na nasem je pola stvari pogresno prevedeno ili ne postoje adekvatne rijeci da se prevede na nas jezik.


slabo si upućen :D microsoftove lokalizacije su najbolje koje su urađene za srbiju, za razliku od nekih koje su samo transkribovan engleski (kopiraj fajl vs. presnimi datoteku) ;)
[ serbian_boy @ 16.01.2009. 13:54 ] @
A jel neko zna mzda kako da obrisem vise kontakta odjenom,